Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birok nelküle élni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok nelküle élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiu nagyon de nagyon megszeretem,akart velem járni de én nem mertem uj kapcsolatott mert féltem ,hogy megint csalodni fogok.4 honapig várt rám és most van barátnöje,tudom h hibás voltam elvesztetem és mosz érzem hogy mennyire is fontos nekem.nem birom egy folytában sirok és elvagyok keseregve,mit tegyek ?kérlek segitsetek 18l
2011. dec. 1. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elbasztad ennyi
2011. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akart leved járni(vagyis szeret)-te is medöglessz érte.=visszautasítottad...

normális vagy?

mitől féltél?

2011. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kellett neked várni... ti nők,valahogy mindig ,,megijedtek" a normális férfiaktól,aztán megy a sírás, hogy ,,jajnincsegynormálispasisesehol"... ezt mostmár b a sz h a t o d.
2011. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mond meg az összes lánynak a Földön, hogy máskor ne ítéljenek elsőre, ne lépjenek vissza rögtön, hisz lehet hogy valójában egy aranyszívű srácot hagynak ki, amit később megbánnak. adjanak legalább 1 esélyt mindenkinek. lásd a te eseted.
2011. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
féltem h csalodok mert eddig minden pasi kicsesyet velem,de most már rájotem h ő nem ilyen de mán elvesztettem és nem birom fölfógni,nemtudom H mit csináljak:(( :(
2011. dec. 1. 19:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze, az örök sz a r duma... ,,Féltem, mert azt hittem, olyan mint a többi"... tehát nem csak h ü ly e vagy, hanem sztereotip is... vágod azt a mondást, hogy a puding próbája az evés?

Szóval mit csinálj? Verd a fejed a falba, sűrűn és gyorsan(harmadik)

2011. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gyere hozzám, én megvigasztallak !

Ha érdekel írj privit.

17F

2011. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keress mást, vagy várd ki a sorodat türelemmel.
2011. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De ezt már megszokhattuk volna ... a nők mindig csak az álomférfit keresik. Mással nem is igazán érik be.
2011. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
tudom hibás vagyok mán megbántam de keső. nem akarok mást mert őt szeretem:((,vagy irjak rá és mondjam el h megbántam?
2011. dec. 1. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!