Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy éve van barátom és nagyon szeretem, örülök ha velem van, ha egy napig nem találkozunk már hiányzik. Tényleg szeretem.

De osztálytársam (nem kimondottan az a helyes pasi) de mégis van benne valami.. nem tudom mi.. aranyos, vicces, kedves. Nagyon nagyon megtetszett.. állandóan őt nézem mosolyog én is.. tudja hogy nagyon tetszik nekem, és tudom hogy neki is én. Tudja hogy van barátom egy éve ezért nem is közeledik jobban, de nem is engednék neki. De nem akarom eldobni azt akit szeretek egy olyan miatt aki csak tetszik.. Mi a véleményetek? / Mit tegyek?


2011. nov. 30. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ha boldog par kapcsolatban elsz akkor semmi keppen ne csald meg!
2011. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megtenni! Szakítani meg nem akarok.. De még ennyire nem tetszett senki..
2011. nov. 30. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor sürgösen verd ki a fejedböl azt tanacsolom neked!es ne foglalkozz vele, ne viszonozd a mosolyait!
2011. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!