Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnál 1,5-2nap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnál 1,5-2nap után mindig megy a hasam ennek milyen okai lehetnek?? Valóban létezik csak át kell állnia a gyomromnak dolog??

Figyelt kérdés

Sajnos aranyerem van. Mivel családi házban lakik és fával fűt, sokszor végzek nála nehéz vagy középnehéz fizikai munkát. Eleinte ha nála dolgoztam naponta többször mentem wcre, olyankor kevés normál halmaz állapotú távozott(gondoltam mivel nehezet emeltem az aranyerem okozza az ingert), naponta 1x pedig normál székletem volt. 3vagy 4 hete (hétvégéje) naponta 1x vagy 2x durva hasmenésem van. Vagyis ha 2-3napot vagyok nála (általában péntek délután érkezem vasárnap gáz a helyzet)pedig szeptemberben nem is dolgoztunk semmit a ház körűl. Haza érek vasárnap este hétfőn semmi bajom.

Sokszor ő főz ebédre valamit, vagy csinál valami meleg reggelit vacsorát. Nem tudom mit hogy de a végeredmény finom. Higénia terén sem látok olyan nagy hibát. Szóval csak át kell állnom a főztjére vagy másra is gondoljak vagy bármi ötlet? Csapvizet nem iszom nála ásványvizezünk vagy cola:(.. Neki semmi baja, sőt inkább szorulásra hajlamos.



tegnap 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami olyan alapanyagot használ, amire allergiás vagy?


Vagy lehet stressztől is.

tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lejárt olaj?
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a zsírosabb és a fűszeresebb ételtől szoktam ilyet tapasztalni
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvos segítségét kérd.
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az aranyértől max az ingert érzed, de a halmazállapotra nem kéne hatással legyen, nem? Hiába finom a kaja meg tiszta, ha mondjuk sok olajat használ vagy ilyesmi. Miket esztek?
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!