Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan,hogy egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,hogy egy adott embernek nem való a szerelem?F27

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm.Eddig 2 alkalom volt ami komolyabb próbálkozásom volt aztán mint kiderült mindkettő csak fellángolás volt a lányok részéről viszont akárhányszor alakult kisebb dolog is,mindig rám jött egyfajta félelem és rosszullét amihez hányinger társult annyira félek egy kapcsolattól.Ez a mai napig nem változott.Ha csak összejönne egy találka egy lánnyal már akkor előjön ez.Meg valahogy nem tudom elképzelni magam abba,hogy összeköltözök egy lánnyal és hasonlók.Létezik,hogy nem való nekem ez a szerelem meg párkapcsolat dolog?

tegnapelőtt 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy létezik. Rengeteg embernek nem való és nem alkalmas rá. Ezt nem most fogod látni magad körül,hanem majd 10-20 év múlva amikor már kellő tapasztalattal fogsz rendelkezni az emberekről.nincs ezzel semmi baj. Ha nem jó érzéssel tölt el hogy kapcsolatba legyél, akkor nem kell
tegnapelőtt 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
12%
Nem létezik. Alapból mindenki alkalmas rá, csak az egójából nem hajlandó mindenki engedni.
tegnapelőtt 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem alkalmas rá mindenki. Nekem inkább az jön le, hogy szorongsz vagy még nem állsz rá készen, nekem 16 évesen volt ilyen, amikor az egyik haverommal “összejöttünk”, de igazából a testem egyik sejtje sem vágyott se rá se a kapcsolatra. Ernem kellett, hogy változzon ez az érzés na meg egy hozzam illő srácot találni.
tegnapelőtt 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:

"na meg egy hozzam illő srácot találni."

Ez volt a kulcsmondat. Hiszen nem illünk össze mindenkivel egyformán. Van, akit az első perctől utálsz, van, aki hidegen hagy, van, aki tetszik, van, aki szimpi, van, akit szeretni is tudnál, és van/lesz, akinek egy pillantásától megroggyan a lábad.

tegnapelőtt 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az undor miatt vagy ilyesmi, egyszerűen éretlen voltam.

Sosem voltam olyan típus, akinek bárkitől is megroggyanna a lába.

tegnap 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!