Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom hogy én is élhesem ezt az életet amit ők?

Figyelt kérdés

nézegetem a velem egyidős vagy nálam fiatalabb csajokat és sokaknak hetente új barátja van ritkán van olyan hogy nincs pasijuk max egy hét és akkor még sokat is mondtam ,de visszont ilyen 30 körüliekkel jönnek össze ,én sajnáloma fiúkat akik fiatalok mert szerintem ők nem sexelhetnek mert a csajok úgy iy az időseket választják,mit csináljak hogy én is olyan legyek mint azok a lányok akik ennyit tudnak sexelni ,várjam meg a 30 at vagy gyúrjam ki magam ?

20 /f soha nem volt még barátnőm


2011. nov. 30. 16:54
 1/9 problem?:D ***** válasza:
húzzál ki a házból b+
2011. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb!
2011. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gazdagnak gazdag vagyok legalább is van pénzem
2011. nov. 30. 16:59
 4/9 A kérdező kommentje:
nálam soha nem próbálkoznak be a csajok akinél meg én be próbálkozok eddig 4 ilyen esett volt egyikből se lett semmi
2011. nov. 30. 17:00
 5/9 A kérdező kommentje:
egy átlagos vagy egy csúnya lány is össze tud szedni valami 30 évest és azzal villoghat , de egy átlagos fiúnak már nehéz dolga van bár mondjuk szerintem én jól nézek ki
2011. nov. 30. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:

ha neked csak arra kell egy csaj h villoghass vele, akkor arra találhatsz minden napra egyet.. -.-

legyél már egy kicsit igényesebb! tényleg értéknek gondolod, ha vki minden héten mással fekszik össze? akkor hajrá..

2011. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy harmincas-negyvenes nő biztosan örülne neked.
2011. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15-16 évesekkel próbálkozz! Nem érdekel hogy ha túl kicsinek tűnnek, menkjé!
2011. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! hasonló helyzetből gyógyulok, megtoldva még pár évvel.


csatlakozok az egyik előttem szólóhoz.mindig a nálad néhány évvel fiatalabb csajokkal kell próbálkozni.

próbálkozz ilyen kis aranyos 16 évesekkel. nekem is volt ilyen csajom annakidején, és eddig még az volt az egyik legjobb, csókolózni meg ölelkezni lehet velük, remek lehetőség párkapcsolati tapasztalat begyűjtésére, önbizalom növelésre. Előtte huszonévig nem kaptam annyi szeretetet, mint attól a kiscsajtól.


A gyúrás is jó ötlet.... nem kell kigyúrni magad, csak legyél formában, szabadulj meg a plusz kilóktól ha vannak. nekem a gyúrás is adott egy jó adag önbizalmat, meg még a krav-maga edzés (vagy más küzdősport) : régebben azért nem mertem pl buliban kezdeményezni mert attól féltem hogy odajön a csaj barátja verekedni. mivel mostmár nagyobb darab meg ügyesebb vagyok, nincs mitől félni.


Egyébként eddig még senki nem jött oda kötözködni. Talán mert ha tudsz verekedni és nem félsz akkor ezt kisugárzod magadból, és a csajok is észreveszik a plusz önbizalmat.


Másik dolog: szabadulj meg a szüzességedtől ha még megvan, bármilyen módon ahogy és amilyen gyorsan csak tudsz. ebben a korban már azért kezd ciki lenni. (én szűzen diplomáztam, az azért elég ciki volt, most meg már pár év után barátnő is van, szóval elkésve nem vagy de igyekezz)


Az is igaz, hogy járj társaságba. Ez alatt nem a kocsmázást értem meg a haverokkal számgépezést, hanem olyasmit ahol új embereket ismerhetsz meg. pl. kondi terem, könyvtár, edzés, akármi.


Ja, és ha még anyuci kisfia vagy (mint én voltam még akkoriban, meg még pár évig) akkor igyekezz azon hogy néhány éven belül elköltözz otthonról, saját 100% önálló felnőtt férfi életed legyen: gyűjts tartalék pénzt (minimum fél-egy évnyi kiadásaid összege), dobd ki és add el a kacatjaid, nézz egy olcsó albérletet (hogy utána számolj mi mennyibe kerül) meg nézz utána miből fogod fizetni (munkahely, doktorandusz ösztöndíj, akármi, ha addig összejön a komoly barátnő, az plusz haszon, még felezhetitek is a lakbért)


Meg kezdj el gyűjteni pénzügyi ismereteket is, jól fog jönni a felnőtté váláshoz.


Ja meg olvass önfejlesztő könyveket, meg még ajálom a nőknek szóló weblapokat (pasiként nekem elég tanulságos a másik nem lelkivilágának megismerése, megemlítem, hogy alapjaiban eltérő a nők belső működése, nem az eszükre, hanem az érzéseikre hallgatnak, ezért érzéseket kelts bennük és ne meggyőzni próbáld őket. ha megszeret egy csaj akkor utólag úgyis talál valami logikus okot mellé.)


Most amit ide leírtam az persze nem 2 hónapos projekt, hanem olyan 3 év vagy több. tudom bazi hosszúnak hangzik. de nem tehetsz mást. Sajnos nem tanítják a fent említett, és az életben rendkívül fontos dolgokat az iskolában.Sok haszontalan izét meg igen.de ez már más téma lenne.


Ja meg még pár gondolat útravalónak:

-nem tanulni nehéz, hanem elfelejteni amit rosszul tudsz (vagy helytelen információkat, érzésvilágot neveltek beléd)


-"Minden a világon, ami érdemes arra hogy birtokoljuk, érdemes arra, hogy megfizessük az árát." (Brian Tracy) Így van ez azzal is, hogy egy jó párkapcsolat, meg egy jobb élet érdemes arra, hogy tegyél érte akár nehéz dolgokat is.


-ja és igen, el fogod rontani. tévedni fogsz meg lesznek kudarcaid. minden témában amit fent említettem. fogod rosszul érezni magad közben, nem is kicsit. de soha ne add fel. kicsit állj hozzá úgy mint a terminátor: lelőtték, felrobbantották, csináltak ellene mindent de csak felkelt, leporolta magát és ment előre.... ilyen kitartásra lesz szükséged.


-gugli a barátod, keress rá a Pick Up Artist szóra (igaz, nem kell művésszé válnod,hogy csajod legyen, de rengeteg hasznos dolgot leírnak.)

- olvass bele a legközelebbi könyvtár párkapcsolati témakörébe.


-ja, és ne csak a bombanőkkel kezdj. tudom, ők kellenének jobban első ránézésre, szinte minden pasi így van. de inkább legyenek a csajok között átlagos meg gömbölyű csajok is a néhány jó csaj mellett. Ha majd az ágyadban van a csaj, és leoltod a lámpát, lehet hogy az átlagos csajszi jobban viselkedik majd veled az ágyban. meg jobban emberszámba vesz, mert kiugrik a bőréből hogy egyáltalán pasija van. csak nyomjad neki és irtsad a gátlásaidat ahogy tudod.


hát ennyi jutott eszembe az elmúlt évek tapasztalataiból. 26/pasi.

2011. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!