Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjed manapság a nőkről annyi rossz, hogy csak ki akarnak használni mindenkit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 14:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

,,fiúcskák" bocs, de előjött a szarkazmusom,a rengeteg rossz szokásom közül az egyik!


tegnap 15:12

nem érzem magam felsőbbrendűnek,maximum a számító ribiknél!a megfogalmazásom csupán a mérhetetlen dühömet fejezte ki!és valóban nem volt a legszerencsésebb.


Most pedig kedves tegnap 15:38-as kommentelő!


,,Csak a szokásos, ez is a te hibátok duma. Mindjárt jön az, hogy rossz helyen keresgéltek, mert ugye te tudod, hogy mindenki ugyanazon a helyen, ugyanazokat a csajokat nézi ki magának. A kérdésre a válasz, pedig NEM."


Erre tulajdonképpen semmit nem tudok mondani,talán csak annyit,h akkor ez van.soha nem lesz ,,rendes nőd"(bár az okfejtésedből kiderül,h nem is létezik ilyen),meg azoknak sem,akik szintén azt gondolják,amit te is!

akkor marad marokmarcsa,vagy prostik,esetleg olyan csajok akik bárkivel elmennek bármikor és még pénz sem kell hozzá!max egy ital.


,,Hol élsz te, 1952-ben? Biztos vannak, de aztán belelóg a kezed a bilibe. Ez a három tulajdonság soha az életben nem lesz meg egy emberben. Még ha meg is van kettő – ami kész csoda – tuti, hogy a harmadik nem lesz meg."


Pontosan tudom,h 2011-et írunk,köszi a felvilágosítást,és amit írtam az jelen esetben pl saját magamra vonatkozik.nem állítom,h nem szoktam hisztis lenni,meg elviselhetetlenül viselkedni,de én igenis szívesen főzök a páromnak és igyekszem a kedvében járni,mert ő is nagyon figyelmes velem és őszintén szeret engem.tudod ez ilyen kölcsönös dolog nálunk.

engem arra tanított az édesanyám,h mindig törekedjek rá,h őszintén éljem meg a kapcsolataimat,mert nem sok rosszabb dolog van annál,amikor kihasználod és átvered azt,aki szeret téged!

Mielőtt még az jönne,h glória van a fejemen,nem,nem gondolom,h különleges és hibátlan lennék,vagy esetleg felsőbbrendű!!tele vagyok rossz tulajdonsággal,amelyekkel többé-kevésbé tisztában vagyok.


,,Azért ne mondd már, hogyha egy tehetősebb srác menne oda hozzád verni a nyálát kucsikulccsal, pénzzel és társaival, akkor te elküldenéd a p.csába és egy csórót választanál."


csóró családból származom,az egyetem mellett dolgoztam,h megtudjak élni valahogy.megtanultam megbecsülni azt amim van,még ha kevés is,tehát azok az évek így visszatekintve nem is voltak olyan rosszak,sőt!:)

szval ne gyere nekem az ilyen példákkal,h a kettő közül úgyis a jómódút választanám.

a párom akivel már 2 éve járok szintén csóró.tök véletlenül ismerkedtünk meg,de én rögtön belezúgtam.hú és képzeld egy csotrogány 100 éves opelje van.

persze azt is lehet mondani,h csak hasonszőrű kellett nekem,pedig volt egy gazdag,mazdás pasim is.na ő egy gyökér volt.pedig vastag volt a tárcája,anyuciék jól meg tömködték.


,,Fiúcskák, drágaságaim? Hány éves vagy 12? Te ugyanúgy megmondod a frankót és kioktatsz másokat, akkor meg milyen alapon érzed magadat különbnek. Persze tudjuk, te vagy a kib.szott kivétel. Ha minden csaj a kivételhez tartoznak, aki ezt állítja magáról, ez a kérdés meg sem született volna."


hm,a szarkazmusom megint csak!

lehet,h túlságosan didaktikus voltam,fentebb írtam már,h mi motivált.

nem érzem,h főnyeremény lennék,ezt nem győzöm hangsúlyozni.viszont baromira felháborít,h azt gondoljátok a nőkről,h csak kihasználnak benneteket!MINDEN FÉRFIT!SZEGÉNYEK!

és mindezt azért,mert volt néhány rossz tapasztalatotok!

nekem is volt,nem is egy ,mégsem fújom azt a jól ismert rigmust,h minden pasi egy m*cskos *zemétláda!

És nem én vagyok a *ibaszott kivétel,ott van az anyám pl,aki nagyon rendes asszony,vagy az unokanővérem,aki majd 40évesen gyereket vállalt,mert a párja nagyon szeretett volna sajátot,pedig azt mondta a doki,h belehalhat.és a magzatok is!!

talán nem is olyan rossz emberek nő létükre!

tényleg,neked például van barátnőd?mert ha igen,akkor nyilván róla sem gondolkodsz így.ha pedig nincs,akkor ezt a mérhetetlen keserűséget és dühöt pont a barátnő hiánya táplálja?meg a sok visszautasítás?

süt belőled a rosszindulat,elég szánalmas!

csak egy dolgot kívánok neked:egy olyan nőt,aki miatt majd érdemes lesz revideálnod a véleményed!

2011. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

„nem érzem,h főnyeremény lennék,ezt nem győzöm hangsúlyozni.viszont baromira felháborít,h azt gondoljátok a nőkről,h csak kihasználnak benneteket!MINDEN FÉRFIT!SZEGÉNYEK!

és mindezt azért,mert volt néhány rossz tapasztalatotok!”


Legalább annyi „miért olyan szemetek a pasik és miért akarnak kihasználni minket” kérdés van. Akkor ennyi erővel ti is mit szenvedtek pár rossz tapasztalat alapján?


”tényleg,neked például van barátnőd?mert ha igen,akkor nyilván róla sem gondolkodsz így.ha pedig nincs,akkor ezt a mérhetetlen keserűséget és dühöt pont a barátnő hiánya táplálja?meg a sok visszautasítás?”


Nincs, mert nincs rá szükségem. Miért kéne gondoskodnom róla? Mi vagyok én, az apja? Egyáltalán nem a barátnő hiánya táplálja a mérhetetlen keserűségemet és dühömet.


”süt belőled a rosszindulat,elég szánalmas!”


Leszarom, hogy szánalmasnak tartasz. Jó, majd akkor átmegyek narkós hippibe, hogy az élet csupa móka és kacagás jó lesz?


”csak egy dolgot kívánok neked:egy olyan nőt,aki miatt majd érdemes lesz revideálnod a véleményed!”


Köszönöm szépen, de mára eljutottam arra a pontra, hogy anyám az egyetlen nő, akit feltétel nélkül szeretek, tisztelek és megbecsülök.

2011. dec. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem ezt megbeszéltük!
2011. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!