Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyik bnőm (13 éves) most...

Egyik bnőm (13 éves) most kezdett el tampont használni rögtön a legnagyobb mérettel. OO (ob. super ultra) Szerintetek ennek lehet valami rossz hatása? Azt se értem miért ezt használja állítólag van, hogy még így is átázik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 14:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%

Rossz hatása?

Maximum az, hogy még egy ló is harangozni fog benne...

2010. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
a végén majd egy öklömnyi vattával fog tömökdni
2010. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azzal kezdtem. Semmi baja nem lesz.

És sajnos van olyan, akinek rengeteg vérzése van, átázok én is olyan 1,5óra után.:(

2010. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi rossz hatása...amugy meg biztos azért használ ilyen nagyon mert sokat vérzik...
2010. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom, de mindenhol azt hallani, hogy a tampon amúgy sem egészséges a fiataloknál és ha mégis azt használ akkor is a legkisebb mérettel..vagy ezek csak hülyeségek?teljesen összezavarottam.:)
2010. ápr. 28. 15:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A tamponnak nincs rossz hatása
2010. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Olyan nincs hogy a fiataloknál nem egészséges csak az öregebbeknél!
2010. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Azért mondják a legkisebb méretet mert a fiatal (13 éves)lányokról azt feltételezik hogy még szűz.Ha szűz akkor a szűzhártyán a legkisebb tampon tud áthatolni "kényelmesen"
2010. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen erősen csodálkozom. Nekem is erős volt a vérzésem a kezdetekben, de már az is kínszenvedés volt, h a legkisebb tampont felerőszakoljam magamba. El sem tudom képzelni, hogy képes vki rögtön a legnagyobbal kezdeni.

Én már menstruálok pár éve, de még mindig nem tudom a legnagyobbat használni, mert iszonyat kényelmetlen, és nehezen tolom fel. Ha benn van, már nem zavar, de nekem nem ér meg annyi kínt...

Egyébként szűz lányoknak tényleg nem javasolt, meg amúgyis, kezdő menstruáló inkább betétet használjon, azon egyértelműen látszik, mikor kell cserélni.

(24/L)

2010. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 15/L vagyok,szűz, és semmi kellemetlen nem érzek ha supert használok.
2010. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!