Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyik bnőm (13 éves) most...

Egyik bnőm (13 éves) most kezdett el tampont használni rögtön a legnagyobb mérettel. OO (ob. super ultra) Szerintetek ennek lehet valami rossz hatása? Azt se értem miért ezt használja állítólag van, hogy még így is átázik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

A tamponnak is van hátulütője, mint szinte mindennek a mai korban.

Olvassátok csak el: [link]

2010. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok...és még a normál tampont is kényelmetlen használni ezért használok minit...nem hogy még supert:S
2010. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

nincs semmi rossz hatása, saját tapasztalatból tudom. Kezdetek óta olyan tampont használok, szűz vagyok még, de nem is fáj amikor felteszem, szóval akinek olyan kell, nyugodtan használja, akkor fáj, ha nem jól helyezed fel. Igaz, ezt is meg kell tanulni, de nem kell hozzá sok idő.

2010. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 flora08 válasza:
Nincs káros hatása. A vérzés erőssége alapján választjuk a tampont, nem a kor számít. Szűz lányoknak azért ajánlják inkább a kisméretű tampont, mert a nagyobbnak kellemetlen lehet a felhelyezése. Senki sem egyforma.
2010. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek(megnevezés, kortól független), látszik, hogy csak használjátok, de nem tudtok mindent róla... Hallottatok már a TSS-ről? Toxikus sokk szindróma. Ez egy betegség, ami akár halálos is lehet és a tampont használó nők, lányok körében elterjedt. Nem azt mondom, hogy mindenkinek ez van, aki tampont használ. Csak azt, hogyha már használtok valamit, tudjátok, hogy mivel járhat.
2010. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
37%
nekem is a mini a legkényelmesebb, a normallal már kínlódni kell. de én is azt mondom, hogy ilyen fiatalon még inkább betét kéne. 18/L
2010. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!