Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjed manapság a nőkről annyi rossz, hogy csak ki akarnak használni mindenkit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 14:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

,,meg huszonéves fiúcskák ne akarják megmondani a tutit a nőkről!

24n"

Még egyet is értettem volna veled, ha ezt a végére nem írod oda...még egy példa, hogy egy huszonéves lányka felsőbbrendűnek érzi magát, grat.

2011. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, csak az a baj hogy nem a te hozzád hasonló beállítottságú lányok vannak többségben. Néz körbe ez elválik attól ,össze áll azzal mert több pénze van,ennek ilyen drága holmija van akkor nekem is kell egy ilyen vagy még drágább, estig sorolhatnám a dolgokat, és ez a valóság.Meg amúgy is akit lelehet húzni,kihasználni stb.. az meg is érdemli.

24/f

2011. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"úgyhogy nekem ilyen szűklátókörű tizen meg huszonéves fiúcskák ne akarják megmondani a tutit a nőkről! "


Azért te se általánosíts, köszi. Nem minden huszonéves "fiúcska" gondolkodik így... 22F

2011. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
"ilyen szűklátókörű tizen meg huszonéves fiúcskák " ez nem altalanositas mivel nem irta, hogy a tizen meg huszoneves fiuk, hanem azt, hogy az ILYENEK.
2011. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Mert a harmincasok, negyvenesek, ötvenesek annyira okosak, elég rájuk nézni... nehogy már a kor érv legyen. Egy húszéves lehet értelmesebb egy hatvanévesnél is, aki 24 évesen komolytalan, az 34 évesen se lesz nagyon más.
2011. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Igy van.A gyakori kérdések oldalon mindig ekkora harc van?
2011. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nagyobb mint a parlamentben XD.
2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes az, hogy miert terjed... A valaszom az, hogy azert mert azok akik terjesztik szuklatokoruek, azok akik ezt es hasonlot terjesztenek azok azt hiszik korulottuk forog a fold, ha nekik nem jon ossze illetve korulottuk ilyen emberek vannak, akkor az osszes ilyen. Pedig kik az lyen terjesztok az egesz vilaghoz kepest. Egyaltalan honnan tudhatnak az ilyen terjesztok, hogy milyen nok es ferfiak vannak. Honnan tudhatnak, hogy kinek fontos az ertek es kinek nem. Epp az ilyen terjesztok a felszinesek, mert csak a felszines embereket kepesek meglatni a tobbieket nem.
2011. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
9%

„Drágaságaim,az nem fordult még meg a fejetekben,hogy esetleg azért nem tudtok összeszedni egy rendes csajt,mert talán veletek sem stimmel minden??”


Csak a szokásos, ez is a te hibátok duma. Mindjárt jön az, hogy rossz helyen keresgéltek, mert ugye te tudod, hogy mindenki ugyanazon a helyen, ugyanazokat a csajokat nézi ki magának. A kérdésre a válasz, pedig NEM.


„vannak manapság még olyan csajok,akik vacsival várják a párjukat,hűségesek,megértőek,és még az ágyban is megfelelően aktívak!”


Hol élsz te, 1952-ben? Biztos vannak, de aztán belelóg a kezed a bilibe. Ez a három tulajdonság soha az életben nem lesz meg egy emberben. Még ha meg is van kettő – ami kész csoda – tuti, hogy a harmadik nem lesz meg.


„és nála nem a slusszkulcs meg a tárca számít előnynek!én pl bármilyen hihetetlen ilyen vagyok,persze rossz szokásokkal is megtűzdelve!”


Azért ne mondd már, hogyha egy tehetősebb srác menne oda hozzád verni a nyálát kucsikulccsal, pénzzel és társaival, akkor te elküldenéd a p.csába és egy csórót választanál.



„úgyhogy nekem ilyen szűklátókörű tizen meg huszonéves fiúcskák ne akarják megmondani a tutit a nőkről!”


Fiúcskák, drágaságaim? Hány éves vagy 12? Te ugyanúgy megmondod a frankót és kioktatsz másokat, akkor meg milyen alapon érzed magadat különbnek. Persze tudjuk, te vagy a kib.szott kivétel. Ha minden csaj a kivételhez tartoznak, aki ezt állítja magáról, ez a kérdés meg sem született volna.

2011. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát, azért lehet benne valami, mert nagyon nagyon sokan mondják úgyanezt...úgyhogy szerintem nem csak frusztrált szüklátókörü emberekről van szó.Közvetlen környezetemben is hallottam sok hapsi havertól(teljesen okés hapsik,persze senki se tökéletes, de nem próblémásak) úgyanezt meg én is tapasztalom.Persze nem értek egyet azzal az okostojással aki azt mondta, hogy a nők 100%-a ilyen.
2011. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!