Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence Nail Art Pen. Ez...

Essence Nail Art Pen. Ez tényleg ennyire rossz vagy csak én nem tudom használni?

Figyelt kérdés
Szóval próbálkozok vele de vagy sok jön belőle vagy kevés, egyszerűen nem lehet normálisan használni, szart sem ér az egész. Vagy valamit rosszul csinálok?
2011. ápr. 7. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam is ez van...van egy fehér és egy fekete,a fehérből kevés jött,a feketét még használni se tudtam
2011. ápr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem négy van, mind szuperül működik, nagyon vékony kis vonalat is lehet vele húzni.

Lenyomod teljesen a hegyét vmi kemény papíron, ha túlságosan lenyomtad, a felesleget leitatod. Utána kipróbálod a papíron, mint egy rendes tollat, hogy mennyire ír. Egy ilyen lenyomással egy kezemen mind az öt körmömre tudok virágot rajzolni, akár mindkét kezemre is (mikor, hogy).

2011. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!