Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjed manapság a nőkről annyi rossz, hogy csak ki akarnak használni mindenkit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 14:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
15%
Mert ez a színtiszta igazság, és nem a nők 70, hanem 100%-ára igaz.
2011. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
inkább olvasgasd ezt: [link]
2011. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
71%

,,Mert ez a színtiszta igazság, és nem a nők 70, hanem 100%-ára igaz."


nem lehetsz valami jó fej!!

24n

2011. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy vele lenne a baj. én is nagyon sokszor jártam így hogy csalódtam fiatal vagyok még az igaz de már akkor is elegem van már és szerintem is így van ez a nőkkel. 17/f
2011. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Hát ez csak az úgy mond "fullos" csajokra igaz szerintem, vagy is az olyanokra aki a sok szerencsétlen miller pancserről leakasztott zsetonból, kibaxott drága cuccokba villog mert az hiszi magáról hogy egy sznob ribbanc.
2011. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Mnden pasi beteg aki ezt mondja, engem is csaptak be, sirtam honapokon at, jatekszernek hasznaltak kihasznalva azt, hogy tiszta voltam, fiatal, tapasztalatlan es fulig szerelmes. Mindent megadtam volna a pasinak de o nem ertekelt, becsapott. Ettol fuggetlenul en nem alitom azt, hogy minden pasi egy kreten, mivel tudom, hogy nem igy van mas szoval en egeszseges vagyok pszichikailag.

Ilyeneket mondani, hogy az szamit van e kocsija a pasinak, nyissatok ki a szemeteket vegre konyorgom ti hol eltek. Van olyan sracnak is baratnoje aki kover, olyanak is aki szegeny. Konnyu lenne nekem is azzal vedekezni, hogy azert nincs pasim mert minden pasi egyforma csak kihasznal. De nem igy teszek inkabb megnezem en hol rontottam el, rossz tapasztalatambol tanulok es legkozelebb mas tipusu ferfit valasztok.

Udv.Kamolin

2011. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Mindenesetre attól, hogy szidjuk a nőket meg a hapsikat, attól nem változik semmi...egyedül akkor változik valami, ha pozitivan és előitéletmentesen állunk egy új csajhoz, akit megismertünk illetve amikor kell odamondunk azoknak a csajoknak akik meg is érdemlik, hogy odamondjanak nekik.Sajnos nem ez szokott lenni, inkább az van, hogy pont az kapja az úgymondt fejmosást aki meg se érdemli és azoknál akik tényleg megérdemelnék hogy jól leb*sszák őket, általában nem is kapnak ilyen szembesitő bánásmódot és élik tovább nyugodtan az egoista kis életüket.
2011. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

khm,

tehát akkor teljes bizonyossággal kijelenthető,h a

Földön élő nők 100 azaz 100%-a olyan,amilyennek leírtátok!

fantasztikus,h megint van egy kérdés,ahol lehet szidni bennünket!kikérem magamnak,h így minősítsetek minket!

Drágaságaim,az nem fordult még meg a fejetekben,hogy esetleg azért nem tudtok összeszedni egy rendes csajt,mert talán veletek sem stimmel minden??

vannak manapság még olyan csajok,akik vacsival várják a párjukat,hűségesek,megértőek,és még az ágyban is megfelelően aktívak!és nála nem a slusszkulcs meg a tárca számít előnynek!én pl bármilyen hihetetlen ilyen vagyok,persze rossz szokásokkal is megtűzdelve!

úgyhogy nekem ilyen szűklátókörű tizen meg huszonéves fiúcskák ne akarják megmondani a tutit a nőkről!

24n

2011. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"Drágaságaim,az nem fordult még meg a fejetekben,hogy esetleg azért nem tudtok összeszedni egy rendes csajt,mert talán veletek sem stimmel minden?? "


Nem.

2011. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Mert a csalódott pasik szeretik hárítani a felelősséget. Ez a tipikus: ha 10 fiú/lány fut utánad, akkor neked a 11. fog kelleni. De ha az a 11. visszautasít, akkor vagy annyira kicsinyes, hogy szidni kezded, mind a 11-et. Mindkét nemnél előfordul ez, az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni, legalábbis szerintem. Ha neki jó, hogy szidja a másik nemet, egészségére, de ne csodálkozzon, ha megkeseredve és magányosan hal meg. Ezzel csak ezt lehet elérni, és nem a boldogságot.
2011. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!