Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a barátom? 20/L

Figyelt kérdés
a barátom családja elég szegény és hárman vannak testvérek, epilepsziás is nyáron kikapcsolták a villanyt is és volt mikor száraz kenyeret evett :( sokszor vittem nekik élelmiszert,vetten cipőt is neki,szerencsére azóta kicsit jobb anyagi helyzetbe vannak de még most is van úgy hogy alig van pénzük,mikor beszéljük hogy mikor megyek mindig írja hogy vigyek le pénzt mint pl.mikor írtam h megyek ide-oda vásárolni azt írja h úgy is így tele vagy pénzel hozzál már valami nasit olyan mintha kihasználna mert nekűnk több pénzűnk van :/ 5 hónapja vagyunk egyűtt
2011. nov. 30. 08:36
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
lehet hogy hülye vagyok de szeretem :(
2011. dec. 1. 18:08
 32/32 anonim ***** válasza:

tegnap 18:08


Akkor szeresd, de még csak ilyen távolságból!!!!!!!

Ne költözz vele össze, se ne menj hozzá! Ha 4-5 év alatt nem választ szét titeket a pénz, akkor esetleg...

2011. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!