Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a barátom? 20/L

Figyelt kérdés
a barátom családja elég szegény és hárman vannak testvérek, epilepsziás is nyáron kikapcsolták a villanyt is és volt mikor száraz kenyeret evett :( sokszor vittem nekik élelmiszert,vetten cipőt is neki,szerencsére azóta kicsit jobb anyagi helyzetbe vannak de még most is van úgy hogy alig van pénzük,mikor beszéljük hogy mikor megyek mindig írja hogy vigyek le pénzt mint pl.mikor írtam h megyek ide-oda vásárolni azt írja h úgy is így tele vagy pénzel hozzál már valami nasit olyan mintha kihasználna mert nekűnk több pénzűnk van :/ 5 hónapja vagyunk egyűtt
2011. nov. 30. 08:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Kicsit nekem úgy tűnik, h igen.
2011. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Egyértelműen!!!
2011. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
most ez ellen mit tegyek?nem akarom megbántani szegénykét tényleg sajnálom :( most is volt úgy hogy bizony volt a pénztárcába 2000 ft de inkább csak azt modtam hogy 300 ft-om van :/
2011. nov. 30. 08:48
 4/32 MariskaHargitai ***** válasza:
Miért nem dolgozik? Az rendben van, hogy néha segítesz de ha már így megszokja, letarthatod majd életed végéig...
2011. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

mivel epilepsziás elég nehéz munkát találnia :/ de állandóan keresi a munkahelyeket

és igazából szeret vagy csak a pénz miatt van velem?

2011. nov. 30. 08:57
 6/32 anonim ***** válasza:
Kihasznál,elhiszem,hogy sajnálod,de tönkre fogsz menni egy idő után idegileg is és anyagilag is.Szerinted hosszú távon milyen lenne így az éltetek,pl ha összeköltöznétek?Te dolgoznál,ő elkölteni.Ha epilepsziás gondolom le van százalékolva,vagy csökkent munkaképességű vagy mi a szösz,vannak 4-6 órás könnyű munkák,csak utána kellene járnia.És ha egyszer gyereket akarnátok?Ki fog dolgozni,amíg te otthon vagy a picivel?Mert gyed/gyes-ből meg csp-ből semmire nem futja.Gondold végig,szereted e és kell e neked ez az "életstílus",de még fiatal vagy,ne ragadj meg egy ilyen pasi mellett.
2011. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ, de a szíved mást mondat veled...el kell dönteni, mit akarsz. Tudom, ez a legnehezebb..
2011. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 MariskaHargitai ***** válasza:
Nem tudom milyen súlyos az epilepsziája de simán lehet vele dolgozni... Nyilván ne menjen el toronydarusnak, találja meg a neki testhezálló munkát!
2011. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem,igen van 90%-os kártyája amivel olcsobban utazik de néha még az a 15-70 ft-ot is nehéz kihoznijuk így hónap végén
2011. nov. 30. 09:06
 10/32 anonim ***** válasza:
ez így elég nehéz, de szerintem próbáld megbeszélni vele ezt a problémát.
2011. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!