Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a barátom? 20/L

Figyelt kérdés
a barátom családja elég szegény és hárman vannak testvérek, epilepsziás is nyáron kikapcsolták a villanyt is és volt mikor száraz kenyeret evett :( sokszor vittem nekik élelmiszert,vetten cipőt is neki,szerencsére azóta kicsit jobb anyagi helyzetbe vannak de még most is van úgy hogy alig van pénzük,mikor beszéljük hogy mikor megyek mindig írja hogy vigyek le pénzt mint pl.mikor írtam h megyek ide-oda vásárolni azt írja h úgy is így tele vagy pénzel hozzál már valami nasit olyan mintha kihasználna mert nekűnk több pénzűnk van :/ 5 hónapja vagyunk egyűtt
2011. nov. 30. 08:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasznál, de én nem fogadéknék el semmit, annál több bennem a büszkeség. Próbáld meg, hogy egy hónapig nem veszel/viszel neki semmit és, hogy erre mit lép....
2011. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja...

Mellesleg, miért vagy vele együtt? Nincs bajom a betegekkel, meg a szegényekkel... de nem hiszem el, hogy nem tudsz jobb férfit találni magadnak...

2011. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Miért nem keres valami munkát a barátod?
2011. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
nyujtottad a kis ujjadat es neki az egesz karod kell!hozza szoktattad ahoz hogy mindig segitesz.es mar sajnos a pofatlansagig fajult a dolog!kerdezd meg töle hogy ö teged valoban szeret vagy a csalad anyagi tamogatoja vagy!
2011. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
írtam hogy keress munkát de a betegsége miatt nehéz találnia neki is de még egy egészséges ember is nehezen talál,ha megkérdezném tőle hogy tényleg szeret-e vagy csak a pénz miatt van velem szerinted az igazat mondaná?
2011. nov. 30. 11:53
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy igazat mondana , de talan az elsö pillantban az arca mindent elarulna akkor.egy probat meger mint hogy ezen örlödj.
2011. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
megfogom kérdezni,köszönöm a válaszokat
2011. nov. 30. 12:56
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Annyival azért megfejelném az egészet, hogy mivel le van százalékolva kap ő is segélyt, mivel van 90%-os kártyája, amit csak x % rokkantsági fok felett kaphatott...

De azért az is fura, hogy amíg te nem voltál megvoltak addig is nemde? (na meg a többiek mit esznek, azt is nézd meg azért, mert lehet ilyenkor a barátod direkt megjátssza ezt)

A csökkent munkaképességűeket meg szokták keresni 4-6 órás munkára, illetve alkalmi pár órásra hetente, mert így ahol van cég az is támogatásban részesül...

Viszont te még elég fiatal vagy és tényleg, ha családalapítási szándékod is van a közeljövőben akkor a továbbállást ajánlanám én is, mivel ebből nem igazán lesz ez meg (ha csak a szülők addig el nem tartanak titeket amíg a gyerek annyi idős nem lesz)

2011. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
ezt a munka dolgot amit írtál erről nem tudok sok mindent :/ a család tervezésről még egyáltalán nem gondolkodtam ráérek még vele bőven
2011. nov. 30. 20:25
 30/32 anonim ***** válasza:
te vagy a hülye hogy vele vagy!
2011. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!