Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy elitek ezt meg lelkileg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy elitek ezt meg lelkileg?

Figyelt kérdés

Azokat a kismamakat kerdezem akiktol a ferjuk elfordult szexualian a szulest kovetoen.

4 honapja szultem es a ferjem nem is problkozik kozeledni hozzam, egyszer kezdemenyeztem es elutasitott, mondvan, hogy nagyon faradt.

Az igaz, hogy sokat dolgozik, ideje nincs megcsalni, azt mondja szeret meg minden, de a szexualis eletunk egy nulla.

Nagyon bant a dolog.Volt vlaki hasonlo helyzetbe, mi lett a vegkinenete a dolognak?


2011. nov. 29. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Üdv a klubban. A mi fiúnk 14 hónapos, jó ha havi 3-szor együtt vagyunk. Ő is azt mondja, hogy fáradt. Mert én nem, ugye? Egész nap a gyerekkel, nem segít senki. Ő is dolgozik, mert az nem munka, hogy gyereknevelés? 15 kilóval vagyok könnyebb szülés óta, csinosan szoktam öltözni, sminkelem magam. Szóval nem tudom, mi a probléma. És nagyon rosszul élem meg, de erre rájön az is, hogy anyósoméknál lakunk, aki állandóan szekál, a férjem pedig nagyon sokáig nem becsült meg, mint anyát. Nőként egyáltalán nem becsül meg. Legszívesebben kirohannék a világból.:(
2011. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4hónap nem nagy idő. Türelem, visszajön a vágy majd. Azért az kell... tehát,ha nagyon fáradt, vagy stresszes, akkor előbb fel kéne oldódni, valamilyen közös, vidám programon, kirándulás? zene? ami pihentető.
2011. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Bent volt a férjed a szülésnél? Mert sokszor van, hogy ha a férfi látja a szülést, akkor "megundorodik" a nőtől. :( Sokszor hallani sajnos ilyet.
2011. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos apas szules volt,masodik is. Nekem is tobbszor megfordult a fejembe,hogy ez a problema oka.Beszeltunk is rola.Hat adok magunknak meg kis idot, hatha rendezodnek a dolgok.
2011. nov. 29. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsit off vagyok, nálunk fordítva van a probléma. 2,5 éve már, hogy szültem, de nem állt helyre a szexuális étvágyam, előtte sem volt egy nagy szám, de most... pfff.

Nálunk én vagyok aki hárít és a férjem bújik, jó ha havi egyszer sikerül együtt lennünk. Mindig mondom magamnak, hogy még örülhetek, hogy ennyire szeret, kíván 11 év után is, de nekem valahogy nem jön a vágy. És igen, én is fáradt vagyok, de legtöbbször a kedvhiány a gond.

Egyszerűen nem tudom, hogy lehetne feléleszteni magamban ezt a dolgot.

Bocs, hogy offoltam, jól esett leírni.

2011. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem gond, hogy leirtad! A nok altlaba elvesznek a gyerekuk nevelesebe es a szex hatterbe szorul, na de a ferfiak, talan ok is. Szerintem amennyire a ferfiak nem ertik a noket, annyira mi nok se ertjuk oket!

En csak annyit tudok, hogy kiegyensulyozott , boldog kapcsolatra vagyok es ennek a szexualis elet is ahozzatartozoja,legalabb egy heten egyszer.

2011. nov. 29. 13:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát...az én tapasztalatom az, hogy vissza kell szoktatni magunkat a szex-re. Nekem sem volt kedvem, de rávettem magam...na az első.....semmi extra, pedig azt hittem ennyi idő után (több hónap) fergeteges lesz. De nem...

Azóta csináltuk párszor és mostmár 10-ből 8-szor van hozzá kedvem......sokkal jobb, mint valaha...

2011. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is offolni fogok... mi tavaly augusztus óta nem voltunk együtt a férjemmel. Ehhez hozzátartozik, hogy veszélyeztetett terhes voltam és nagyon tiltott a doki, meg magát a terhességet is elég nehezen viseltem...most 8 hónapos a kisfiam és sokszor érzem, hogy a férjem szeretné az együttlétet, de én egyáltalán nem kívánom az együttlétet. Fáradt vagyok, gyakran feszült - elég aggódó és borúlátó lettem, mindig van bennem egy adag félelem nehogy vmi történjen a fiammal -. Nagyon megváltoztam lelkileg, a terhességkor felszedett kilóktól még nem teljesen szabadultam meg, próbálom az ő érdekeit is nézni, de elég gondom van az anyósommal is, talán ez így mind nehéz...remélem történik vmi amitől majd másképp érzek és ő is boldogabb lesz...
2011. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remelem mindenkinek rendezodik elobb utobb, legalabbis ezt kivanom minannyiunknak.
2011. nov. 29. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nálunk meg pont a fordítottja van. De hidd el, az sem jobb... A férjemnek meg folyton szexelhetnékje van, terhesen is, szülés után is, most is, mindig!!!! Én meg ugye hulla vagyok, 10 hós a picik, mire a férjem hazaér csak összebújni lenne kedvem de neki nem... Még hajnalban is képes felébreszteni, gondolhatod!

Pedig a szülésnél is bent volt+ 25 kg szedtem fel terhesség alatt, de az sem érdekelte, neki úgy is kedve volt hozzá:) Igaz most vékonyabb vagyok mint terhesség előtt, de neki mindegy úgy látom.

Ez sem jó ám hidd el, mert örök frusztráltságot érzek magamban, hogy nem tudom megadni a férjemnek azt és annyit amire vágyik és mindig félek, hogy nem vagyok elég neki!

Persze tudom, hogy soha nem csalna meg, na de akkor is frusztráló ám.

Gyúrjuk össze a két pasit!:)

2011. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!