Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, akik már rég próbálkoz...

Csajok, akik már rég próbálkoztok (pár éve), ti hogyan élitek meg a dolgot lelkileg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár kicsit jobban mint az első hónapokban, hisz tudom hogy sikerülni fog csak türelemmel kell lenni. És talán most úgynéz ki hogy sikerült is, már 2 napja késik, pedig nem szokott. Holnap Reggel kiderül. :) Fel a fejjel és kitartást kívánok neked!!!
2009. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rosszul éltem át! Végül Lombik programmal lett egy kislányom, nehéz volt azt is végig csinálni de megérte!!!!!!!!!! Sok Sikert!! Mielőbbi Babazást kívánok!!
2009. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben undorodtam minden kismamától és gyűlöltem gyerekesekhez menni, mert utána mindig hiányérzetem volt, amikor letettem a gyerkőcöket. Merthogy a gyerekek meg imádtak rajtam lógni. A 6 inszemináció is megtépázta a lelkünket, de aztán az első lombikra már vigyorogva mentünk, és júniusban jön a gyerek, szóval érdemes kitartani! A legfontosabb, hogy a pároddal összetartsatok!!! Beszélgessetek az érzéseitekről, de ne egymást hibáztassátok! Mi mindig magunkat okoltuk, ha rossz passzban voltunk, nem győztük vigasztalni egymást és a végére mindig nevettünk. Kitartás! Menni fog! Nekünk 5 év kellett :-))
2009. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasonló érzések kavarognak bennem is. Van mikor tele vagyok hittel,van,hogy elbújnék a világ elöl!Nem szeretek gyerekek között mozogni,nagyon fájdalmas!Ha minden simán elsőre sikerült volna,már 7éves gyerekem lenne.De nagyon meg kell szenvednünk érte,mint mindenért!
2009. máj. 5. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel próbálkoztatok eddig, nekünk 6 sikertelen inszemináció után az első lombikra sikerült, június elején szülünk! Kitartás!
2009. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!