Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy élitek meg az otthonlétet...

Hogy élitek meg az otthonlétet? Milyen érzések kavarognak benned?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen érzések? Leginkább az, hogy sohase szeretnék visszamenni dolgozni. :D
2011. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiam 13,5 hónapos.Mivel már elevenebb,érdeklődöbb egyre nehezebb vele.Ráadásul nagyon akaratos.Ki vagyok már sokszor bukva....imádom ő az életem,de néha már sok hogy egész nap szólni kell ha vmi rosszat csinál,vagy veszélyes dolgot akar.Sajnos nem tudok elmenni sehova és nincs kivel.Párom 12 órát dolgozik,alig veszi le rólam a terhet.
2011. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha hiányzik, hogy magam legyek-egyedül. Hiányzik, hogy nem tudtam elmenni fősulira(bár ezt még pár év múlva pótolhatom)

Ettől függetlenül nagyon jó a babával, nem hiányzik a munka, mondjuk van itthon elég...:)

De jó lenne több babás anyukával barátkozni, mert sajnos nem szültek a barátnőim és emiatt elkoptak mellőlünk :(

2011. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én ugyanígy vagyok,csak 17 hónapos babával.Olyan amit csinálok,mint Déva vára:egy valamit helyre teszek addig a másik helyen rendetlenséget csinál.
2011. nov. 16. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul.

Totál magam alatt és egyedül vagyok

2011. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyedül vagyok a kisfiammal itthon és annyira,de annyira élvezem! Persze estére mindig kidőlök, de alig várom már hogy reggel kezdődjön minden elölről!!:DD


Barátnőimmel ugyanúgy tartom a kapcsolatot. Vannak,a kik lemorzsolódtak, de ugye az olyanokért nem kár, az ő bajuk :)


Viszont olyan is van -nem babás barátnő-, akivel azóta éledt fel ismét a barátság, amióta megszületett a kicsi.


milyen érzések? Határtalan öröm és boldogság és szabadság érzése! És -bár imádtam a munkám- soha nem jut eszembe sem :D (kivétel az ilyen kérdéseknél :)))

2011. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!