Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Van 2 lány:1.lány-Már egyszer jártam vele.Kicsi,barna hajú,

de beképzelt,mert amikor kacsintok neki,akkor mindig leolt,pedig szerelmes belém.Van egy barátnője aki el van

K...ásodva és mindig vele beszéli meg ezeket a dolgokat és

már ő is k...ás(olyan ruhákba is jár!).Osztálytársam.

2.lány-Még egyszer sem jártam vele.150cm körül lehet.(Én 154 vagyok.Ja és 13 éves!)Azt hiszem ő még senkivel sem járt.Ő kedves és sosem bánt meg,de bizonytalan.Vele ritkábban találkozok.Szerelmes belém!Ő nem k...ás hanem inkább nagyon vissza húzódó.

Kérlek segítsetek!!!Ez igaz történet!


2009. máj. 13. 14:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értettem,hogy mindkettő tetszik,csak nem akarom semelyiket különösen megsérteni!Amúgy nem kell egyből le.aszni!Ezt annyira utálom!Most nem lehet megkérdezni valamit!Csak kíváncsi lettem volna a ti véleményetekre,de már egyből rosszra kell gondolni!
2009. máj. 13. 15:09
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem b@szott le senki, lehet kérdezni, de a legevidensebb dolgot nem írtad bele... véleményeket megkaptad, nem ellened irányultak, hanem a kérdés rossz megfogalmazása ellen, szóval ne vedd magadra, tök fölösleges. És tényleg nem vagy szerelmes egyikbe sem, szóval a másodikkal ismerkedj. Járni felesleges lenne, úgysem ismered, szerelmes sem vagy.

Így, hogy jól leírtál mindent, csak így lehet pontos választ adni, és ne sértődj meg kérlek ezért.

Az előbb nem lehetett, már fentebb leírtam, miért.

2009. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mind2-t ismerem.Már lenyugodtam,ezért ne bosszants fel még egyszer ha megkérhetlek!
2009. máj. 13. 15:17
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem másodikat...amugy hany éves vagy?
2009. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azt válaszd, amelyiknek nagyobb a melle!
2009. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A másodikat csak azért visszahúzódosabb mert még nem volt kapcsolata és pont egy rendes fiúra vágyik.

Remélem jól meglesztek és nehogy összetörd a szívét mert akkor nem akar majd több pasit .

Sok szerencsét

2009. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is a másodikat választanám.
2009. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most hiába mondjuk hogy ezzel járj, meg azzal járj, úgyis azzal fogsz járni ameikkel te akarsz.

Velem is volt ilyen sajnos:S:Sés tudom hogy nehéz dönteni iylenkor:S

Amúgy szinte nálam is ugyan ez a felállás volt, én nem jártam egyikkel sem.

2009. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy később válaszolok,de én sem jártam semelyikkel!Vártam 1 kicsit(pár hetet)és megtaláltam a legideálisabbat!Szép,nem visszahúzódós de nem kur.ás.

Őt nagyon szeretem!

2009. jún. 25. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!