Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy féfinak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féfinak tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés

a barátom 1 hetet töltött nálam,egész héten csak tömte a fejét és edzet,mikor megkérdeztem minek kell ezt csinálni?

a válasz az volt:nincs meg a versenysúlyom,hétvégére 10 kg izmot még fel kell szednem...

igaz mondta hogy most csak úgy tud eljönni hogy kevés időt tudd rám fordítani

én 19 vagyok ő 17


2011. nov. 28. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mond meg a párodnak, hogy utalhatna nekem is 2-3 kilót...


De most komolyan... Haverom egy évig edzett, hogy felszedjen 10kiló izmot. Te barátod meg felpattintja a hétvégére?! Nagy spíler lehet...


Vagy netán szumózik? Ők is izomban mérik a súlyúkat... :D:D

2011. nov. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10 kiló izom 3-4 nap alatt?! Taníts mester!
2011. nov. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szánalmas egy pasid lehet :D te jó ég...
2011. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igen, ennyire fontos!
2011. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

jumbo-t szed és csak annyit hogy nem egy hétvége alatt szedi fel...hanem mikor megbeszéltük hogy nálam tölti a hétvégét mondta hogy fel kell még szednie...azért nem kéne ennyire valakit leszólni mert ilyennel foglalkozik...attól hogy papírnehezéknek vagytok jól....egyébként nem szúrja magát ha erre gondoltok szteroidokkal...mivel 17 éves...és ilyenkor még a heréjében kellő tesztoszteron termelődik....mert tudjátok a szteroid férfi hormonokat tartalmaz...esetleg 35 éve korára érne be az hogy lője magát...

AZÉRT ITT LÁTSZIK NEM LEHET NORMÁLISAT KÉRDEZNI MERT ITT HOZZÁ NEM ÉRTŐ EMBEREK VANNAK...AKIK AHELYETT HOGY VÁLASZOLNÁNAK A KÉRDÉSEMRE...CSAK PAMPOGNAK....

CAPSLK :)

2011. nov. 29. 20:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Ilyen primitiv embereket nem hordott még a világ a hátán!

Tudod mi az,hogy férfi!?

Ne egy jumbo-s tömegnövelőt szedő gyerekre mondjuk,már hogy férfi!

2011. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kedves üzeneted!

Most már tényleg kiérdemelted a primitív jelzőt! XD

Üdvözlöm a tacskót! XD

2011. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!