Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy féfinak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féfinak tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés

a barátom 1 hetet töltött nálam,egész héten csak tömte a fejét és edzet,mikor megkérdeztem minek kell ezt csinálni?

a válasz az volt:nincs meg a versenysúlyom,hétvégére 10 kg izmot még fel kell szednem...

igaz mondta hogy most csak úgy tud eljönni hogy kevés időt tudd rám fordítani

én 19 vagyok ő 17


2011. nov. 28. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
idióta... mármint a pasi...
2011. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miért is lenne?csak azért mert nem úgy néz ki mint sp?
2011. nov. 28. 22:24
 3/17 anonim ***** válasza:

Mivel foglalkozik, vasgyúró?

Mert ha nem, akkor mit keresett nálad?

Ha igen, szólt előre...

2011. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mégis mire kell felszednie 10 kilót??mond el h ezt azt egészet miért csinálta és akk tudunk mondani véleményt.
2011. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
valamilyen küzdő sportot űz de nem tudom...lány vagyok :D mindent én se tudok...az biztos hogy küzdősport..és elég magas szinten űzi..
2011. nov. 28. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:
biztos vmi junior testepito, de hat akkor logikus, hogy sok idot kell az edzesre forditson. Aki komoly eredmenyt akar valamiben elerni az sokat kell ra aldozzon hidd el.
2011. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hát ha magas szinten űz egy küzdősportot akkor igen ennyire fontos..!!

gondolj bele amikor a tvben mutatták az erdeit h 10kilót dobott le egy meccsre vagy épp szedett fel.

sajna ez van,de meg kell értened, ez neki nagyon fontos, de ezek mellet még így is lement hozzád,és szólt h nincs sok ideje rád.:(

18L

2011. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen :)
2011. nov. 28. 22:35
 9/17 anonim ***** válasza:

"10kg izmot fel kell szedni" jó vicc! XD

A pasid de nem tudod,hogy milyen sportot űz!!Attól hogy lány vagy még tudnod kéne!

És mivel edzett?Mert,hogy nálad volt?

2011. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 nastic ***** válasza:
10 kg izmot a hétvégére... ha szeretsz vele dugni szólsz neki hogy nem jó ha szúrja magát
2011. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!