Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom, vagy jogos? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom, vagy jogos? Nem tudom, de nagyon fontos nekem .

Figyelt kérdés
Az a szituáció , hogy a barátommal 5. hónapja járunk , mindenki szerint szép pár vagyunk , kézen fogva sétálunk , megöleljük egymást néhány puszi szájra , kb. ennyi . 14 évesek vagyunk.(légyszíves ha a korunkkal van valami problémánk , akkor ne is olvasd tovább )Nagyon szeretjük egymást , oda vagyok érte , ő is értem , de ebben már nem vagyok olyan biztos . Az történt , hogy este beszéltünk skypon előtte nem rég még találkoztunk minden oké volt , és akkor beszéljük , hogy tökjó hangja van a tévében a csajnak , de erre rávágja , hogy csúnya én mondom neki , hogy szerinted mindenki csúnya , erre azt válaszolja hogy nem , mert te sem vagy csúnya . Ezen kicsit fenn akadtam , hogy " te sem " mert mindenki ahogy ismeri , soha nem bántana meg engem , eddig mindig azt mondta a szemembe , hogy csak én tetszem neki ( erről annyit kell tudni , hogy azt mondta soha nem hazudna , főleg nem a szemembe ) kiderült , hogy ezt csak azért hazudta , vagyis ezt állította , mert félt , hogy ha kiderül , hogy neki más is tetszik ( ezek a személyek hírességek , vagy nála sokkal idősebb más városban lakó lány/ok ) Ezek után már nem nagyon tudok hinni neki , ez szombat este történt, ma találkoztunk azzal kezdte , azt mondta téllég nagyon szeret , megölelt , és negyed óráig el sem engedett , haragudtam rá , még most is egy kicsit . A végére elég szépen fölengedtem , azt mondta hogy onnan tudom , hogy nem hazudik , hogy megcsókol , így is történt minden szó után , én talán ezzel kicsit vissza is éltem , de nem tudtam ellenállni a nézésének , és hogy annyiszor magához szorított , és elmondta hogy szeret. Próbálok békélni , mert látom hogy őt is nagyon megviseli ez a dolog , karikásak a szeme fája feje , és ez azóta amióta összevesztünk , persze lehet ez nem ettől van . Én tegnap 5 óra hosszát sírtam , de nem tudom mit tegyek , szerintetek csak én reagálom túl vagy jogos ? köszönöm ha végigolvastad . 14/L
2012. ápr. 8. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát enyhén szólva túlreagálod.
2012. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget betudjuk a süldő korodnak. Fiatalok vagytok és ennyi az össz problémátok.


Jó éjt!

http://www.youtube.com/watch?v=R73VZyLhq74&feature=related

2012. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 opeles ***** válasza:
Túlreagálod. Mégis mit vársz, vak legyen?
2012. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

14 évesek vagytok.

Baromira túl reagálod.

Mi párommal 23-24 évesek vagyunk, és a BUSZON is megnézzük az ellenkező neműeket, akkor is, ha ott van a másik. Volt olyan, hogy én szóltam neki, hogy "Nézd, milyen jó lába van annak a lánynak." Még hűséget sem fogadott, nemhogy vakságot. Ha meg hírességekre mondja, akkor meg főleg mi a bajod? Nekem is tetszik pár ismertebb emberke, de a páromat szeretem. Nézni szabad.

2012. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Most az a bajod hogy azt mondta neked, hogy te sem vagy csúnya???!

szerinted ha egy fiú jár egy lánnyal csak az a lány tetszik majd neki és a többi nő a földön rút boszorkány lesz a szemében, vagy mi???!

Fogadd el, hogy igen, valószínűleg nem tart minden lányt csúnyának a Földön rajtad kívül...

és ha ilyenért megsértődsz, ne csodálkozz azon,hogy ki fog dobni, mert megunja a hülyeségedet...

2012. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen túlreagálod és igen a korod miatt! Gondolom neked is tetszenek mások is -azért nyilván nem sírtad ki a szemed-. És akkor mi van? Az nem jelent semmit. Azért, mert valaki párkapcsolatban van nem kell mindenkit undorítónak látni. Amúgy meg az sem valószínű, hogy tegnap estétől máig, karikás lesz a szeme, ettől a hatalmas problémától.
2012. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát túlreagálod de ku*vára:DDDwtf?

nem tudom jól e értelmeztem a dolgod

tehát egyszer az a bajod hogy szerinte mindenki csunya másszor meg az h mégse mindenki?

azt kéne megértened hogy attol még hogy mást is szépnek tart rajtad kívül,téged szeret,ha minden igaz!!! am te talán rajta kívül minden fiút csunyának tartasz???

szerintem még nem vagy elég érett az ilyen dolgokhoz

2012. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem tetszik más , és nem az a problémám hogy más tetszik neki , ezt mondtam is neki . Az annyiszor ígérte , és mondta , hogy sosem hazudna a szemembe , de még is megtette , és én naiv el is hittem :SS Ugyan úgy beszéltünk , minden mint máskor , tudta , hogy ez nekem szarul esik , mondta neki , hogy most már mindegy csak nem tudom hogy mit hazudott még nekem .
2012. ápr. 8. 23:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam , hogy érthetőbb ha leírom az egésszet
2012. ápr. 8. 23:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most te is hazudsz, hogy nem tetszik neked más. Te mért hazudsz, ha tőle elvárod? Bár hülyeség a problémád, szóval erre már nem lehet mit reagálni. Majd kinövöd!Reméljük...
2012. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!