Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl? Jó lenne ha nem csak a szex lenne fontos neki.

Figyelt kérdés
A barátommal már több, mint 2 hónapja járunk..először úgy volt h 3. hónap után fekszünk le..de ő már nagyon akarta, a végén énis így megtörtént! Csodálatos volt, amúgy mind2en szüzek voltunk! És azóta egyre többször akarja! Ma is átjött, és tudta h nem lehet semmi, mert itthon volt anyum..de elkezdett csókolgatni..a keze a bugyimba landolt..mondta h kíván nagyon! Amúgy holnap megyek hozzájuk és már nagyon várja! Ez lesz a 3.! Persze én is szeretném, csak nem akarom, h a szex miatt akarjon engem! Rengetegszer mondja h szeret..szex közben is!És ő is kérdezi h én szeretem e! Állandóan emlegeti a vasárnapot (akkor történt meg először) h mennyire jó volt! És azt mondja h csak velem akar együtt lenni (ÚGY)! Minden nap hazahoz suliból, pl névnapomra, szülinapomra mindig ad ajándékot..suliba rengeteget vagyunk együtt! Most kicsit szomorú vagyok:( Néha olyan jó lenne ha csak úgy nyugisan beszélgetnénk:( Nem kell a szex állandóan , meg az ilyen bugyiba nyúlkálás:(
2009. márc. 30. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt mond el neki amit ide leirtal.biztos megerti.
2009. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szomorú, örülj neki, hogy csak veled akar lenni, hogy szeret! Egyébként meg itt a tavasz...ez csak fokozódni fog! De ha neked ez így nem pálya, beszéld meg vele.
2009. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig örülnöd kéne, mert azt jelenti hogy kíván téged, tetszel neki, téged akar, nem más csajokat, stb, most itt nem fogom ragozni. Az meg hogy mindig akarja...jaaaj, de irigyellek, én barátom meg mostanában egyre ritkábban. jó erre rátesz egy lapáttal hogy melóba kidöglik, de hidd el, az se rossz. inkább cserélnék veled szitut (nem pasit!!! :) ) és akkor mindenki örülne :D

De ne aggodj hogy csak a sex miatt kellesz neki, hisz mondja is hogy szeret. De a pasik ilyenek, főleg ha még szüz volt akkor ez egy tök izgi új dolog neki, természetes ha szeretné.

2009. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
illetve az se jó :D:D:D:D
2009. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ezt az uccsót nem értem
2009. márc. 30. 16:06
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy 18 évesek vagyunk... egyszer már beszéltem vele erről, mert már nagyon akarta..én meg beképzeltem h utána el fog hagyni:( szerencsére nem hagyott el, sőt azóta egyre többet vagyunk együtt suliban is, tehát elhiszem h szeret...csak nagyon nagyon akarja a szexet! bevallom, én a terhességtől félek:( szedek tabit, plusz óvszert is használunk! de rettegek, és így igazából nem tudom élvezni a szexet:( annyira rettegek a terhességtől:( ha besikerülne a baba irány az abortusz, de az meg rossz:S de babát semmiképpen nem tartanám meg:( és félek:( ez miatt nem akarom annyira a szexet:( és lécci ne hurrogjatok le:( már próbáltam a félelem ellen tenni, kérlek segítsetek:( nyugtassatok meg .. VKI aki ezt a módszert használja (óvszer+ tabi)
2009. márc. 30. 16:10
 7/12 A kérdező kommentje:
írjatok lécci:(
2009. márc. 30. 16:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tablettát szedsz, gyakorlatilag felesleges az óvszer, kellő biztonságot ad! De ha ragaszkodsz hozzá...te tudod.

Így egyátalán nem kell félned a terhességtől, maximális a védelem. (De már a tablettától is az! )

2009. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző hozzászóló is. Még annyit, ha nagyon félsz a terhességtől, azt fogod magadhoz vonzani. De ugye ezt nem akarod..szóval lazíts! Nincs mitől tartanod! Élvezd a szexet! :)
2009. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ezt leírtad, mert így lehet rajtad segíteni.


Egy titkot árulok el neked. A 18 éves fiúk 4 liter vérében kb 1 liter csak a tesztoszteron. :) Egyrészt ez az oka, hogy szexelni akar. (Ez a dolog kémiai része)

A másik része, hogy nagyon szeret téged, kívánja a tested minden porcikádat. Hiszen felfedezetlen terület és mivel élvezi a veled való együttlétet, testit és lelkit egyaránt, ezért szeretne szeretkezni veled.

18 évesek vagytok nem gyerekek már, hogy így kelljen viselkedned. Ami nyílvánvalóan látszik a srác nem csak és kizárólag a szexért van veled, mert ennyiszer nem mondja egy nem szerelmes srác, hogy mennyire szeret téged.

Ha ez neked nem tetszik, hát ööö... szóval nem igazán értem mi a problémád...

Összefoglalva: A srác szeret, erről bizonyítékod is van, nem szó, hanem tett is. Kíván téged és lehetőség szerint minnél többször, mert nagyon jó veled. Hol itt a gond?


Ez az újdonság varázsa. Majd ha 3 éve együtt lesztek azért jelentősen csökken a szexek száma... addig meg hát...

Ha neked így nem jó ez a kapcsolat, akkor még az elején mond meg neki, hadd keressen az a srác olyan lányt, aki tényleg annyira szereti a szexet, mint ő és ne foglald le feleslegesen, mert úgy látom azért neked ez nem túl kellemes, hogy mindig szexelni akar veled a srác.

2009. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!