Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl? Jó lenne ha nem csak a szex lenne fontos neki.

Figyelt kérdés
A barátommal már több, mint 2 hónapja járunk..először úgy volt h 3. hónap után fekszünk le..de ő már nagyon akarta, a végén énis így megtörtént! Csodálatos volt, amúgy mind2en szüzek voltunk! És azóta egyre többször akarja! Ma is átjött, és tudta h nem lehet semmi, mert itthon volt anyum..de elkezdett csókolgatni..a keze a bugyimba landolt..mondta h kíván nagyon! Amúgy holnap megyek hozzájuk és már nagyon várja! Ez lesz a 3.! Persze én is szeretném, csak nem akarom, h a szex miatt akarjon engem! Rengetegszer mondja h szeret..szex közben is!És ő is kérdezi h én szeretem e! Állandóan emlegeti a vasárnapot (akkor történt meg először) h mennyire jó volt! És azt mondja h csak velem akar együtt lenni (ÚGY)! Minden nap hazahoz suliból, pl névnapomra, szülinapomra mindig ad ajándékot..suliba rengeteget vagyunk együtt! Most kicsit szomorú vagyok:( Néha olyan jó lenne ha csak úgy nyugisan beszélgetnénk:( Nem kell a szex állandóan , meg az ilyen bugyiba nyúlkálás:(
2009. márc. 30. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A tabi+óvszer 99,9%-ban véd, úgyhogy nyugalom! Viszont ha mégis nagyon idegeskednél, akkor kérd meg a barátodat, h mielőtt elmenne, vegye ki, és akkor még biztosabb... [mikor én is nagyon ideges vagyok, akkor a barátom ezt csinálja].

Szerintem, nyugodj meg, engedd el magad szex közben MAXIMÁLISAN, és gondolj csak arra h szereted őt, meg ő is szeret, és ezért kívánja ennyire a szexet :) szerintem ez teljesen normális, ne aggódj!

17/L

2009. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) megnyugodtam:)
2009. márc. 30. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!