Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy én reagálom túl? Fontos!

Figyelt kérdés

Eggyik o.társam tegnap tesin is nézett,láttam hogy felém van a feje,mais órán is ránéztem,nézett,nem nézett el,meg suliban nem mosolyog,semmi,vagy csak nagyon ritkán,és ha velem van,boldog,tegnap is vonaton együtt mentünk haza,és ott is mosolygott,láttam hogy boldog,örül. Beszélt is,szinte be nem állt a szája,suliban meg hallgatag. :(

Amikor elment a vonat,akkor láttam hogy keres a tekintetével,ill. nagyon nézte a vonatot,és halvány mosoly volt az arcán. Facebook-on küldtem neki egy olyan SpongyaBob-os cuccot,hogy küldj SpongyaBob-ot. És cuki volt a kép,ezért küldtem egy olyat hogy: love you(L) és lájkolta,és visszaküldte. Msn-en is kérdezősködik,stb..Csaj az a baj,hogy van bnője. :S És ma is fb-on csináltam egy olyan alkalmazást,hogy: Az első 3 lájkoló cukinak tart téged,és lájkolta,és neki is u.e. az alkalmazás volt kint az adatlapján,és énis lájkoltam,csak a negyedik lettem,és azt írtam,hogy: Egy negyedik még belefér:D erre ő: belee♥ Így szívvel.


2010. dec. 10. 21:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Csak az a baj*

És mais megyünk a vonaton,megszólal:Most jó kedvem van,boldog vagyok.

Éss..jaigen.XD Nagyba sétáltam az utcán,és mintha vki fütyült vna,de nem érdekelt,nem néztem hátra. És mikor hátranéztem,nem ismertem meg,mentem tovább,később visszafordulok,és látom hogy lohol utánam,és mondja hogy: Nem akartam ordítani. :D

2010. dec. 10. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?12?
2010. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezek nagyon egyértelmü jelek

a válasz egy egyszerü de határozott igen

2010. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem 12 vagyok,hanem 15!! :)


De akkor bnőmnek mért mondta azt hogy már nem akar tőlem semmit,meg a csajának is olyanokat ír,h soha nem akarlak elveszíteni,nagyon szeretlek,stb..

2010. dec. 10. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2010. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
B*zdmeg:@
2010. dec. 10. 22:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és mikor állomáson álltunk,és vártuk a vonatot,nagyon lesték,én meg elé álltam,és mellém feljött a betonra. :)
2010. dec. 10. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
egyértelmű jelek arra, hogyha veled összejön, akkor neked is fogja mondani hogy mennyire szeret, de közben mással akar majd boldog lenni :)
2010. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!