Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon, de nagyon tetszik egy fiú...minden nap beszélek vele (néha ő ír rám, néha én rá.) ismerem személyesen is. Mindig mosolygunk amikor meglátjuk egymást.

Kicsit visszahúzódóbb a természete.

Szerintetek tetszek neki?

Várjak arra, hogy lépjen, vagy lépjek én, vagy mondjam meg neki?

annyiszor csalódtam már, hogy félek összetörni. Segítsetek.Mit tegyek?


2011. nov. 28. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzódóbb a természete, akkor ha nem lépsz semmi se lesz belőle. Még mindig jobb, ha tisztán látsz, mintha bizonytalanságban lennél.
2011. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lépj
2011. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de hogyan?
2011. nov. 28. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
bal láb jobb láb bal láb jobb láb. kérdezd meg hogy nem e akar többet tőled mint barátság vagy valami ilyesmi.
2011. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén h mit érzel, ha személyesen nem mered, akkor írj neki mailt, utána pedig alakul már magától. Nem kell megijedni, ha ő is úgy gondolja ahogy te, máris szabad az út. Ha meg nem, akkor legalább időben megtudod, és kereshetsz mást:)
2011. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja énis azt mondom mint az előző,ugyh nekemis dobhatod a lájkot!
2011. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!