Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi segítséget, ház körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi segítséget, ház körüli munkát várhatok el a dolgozó férjemtől?

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van, én meg velük vagyok itthon, mert mindhármuknak komoly tanulási nehézsége van. A magántanárokat nem tudnánk megfizetni, így én maradtam itthon velük.

A férjem dolgozik, irodai munkát végez, heti 1 napot jár be, a többit itthonról csinálja.

Eljutottunk odáig, hogy már semmit nem csinál meg itthon, minden az én feladatom lett én pedig ezt nagyon nem érzem jogosnak. Ő mindig azzal jön, hogy fáradt, de mondjam meg mit csinaljon majd megcsinálja. Ezzel csak az a baj, hogy az a majd soha nem jön el.

Kezdek nagyon elfáradni. Semmi segítségem nincs. A gyerekek ugyan csinálnak mindent, de csak segítséggel és kb 10* lassabban, mint ahogy én egyedül csinálnám. Egyszerűen már nem tudom, mit tegyek, mondjak, csináljak, hogy változzon a helyzet.


ma 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Azzal kéne kezdeni, hogy felfogja, hogy nem segít hanem kiveszi a részét. Ott lakik ő is.


Én nem mosnék rá, nem pakolnék utána. Te is fáradt vagy, te se unalmadban csinálod a dolgokat, hanem mert meg kell csinálni.

Legalább a rendre vigyáz, vagy szanaszét is hagy mindent mert majd te mint a csicska megcsinálja?

Felbsz a férfiak hozzáállása.

ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Attól függetlenül, hogy az alapproblémáddal kapcsolatban teljesen egyetértek veled, kérdező, nagyon szeretném tudni, milyen változást remélsz attól, hogy időnként kiírod ide mindezt?
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
A magantanárok többe kerülnek, mint a fizetésed lenne?
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
El lehet válni mert már mondtad neki és tojik rá.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Persze, váljon el három problémás gyerek mellett. Biztos ez már csak ilyen egyszerű. Vagy mégse.. A kérdező ott baszta el, de nagyon csúnyán, hogy leszült három gyereket. Még egy gyerek is meggondolandó és óriási felelősség, nem hogy három. A kérdező életének már annyi, szokjon hozzá, hogy erről fog szólni az élete még 10-15 évig.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent, hogy velük vagy otthon, abszolút nem járnak iskolába? Hogy lehet 3ból 3 gyerekkel ugyanolyan probléma?
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Férfiatlan puhapöcs a férjed.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ja, te vagy az, aki gyod-on otthon van a 3 gyerekkel, mert 2 adhds, egy meg autista. Te dolgozni nem vagy hajlandó, ezt már elmondtad nekünk többször is. A férjedet elhagyni emiatt úgyse fogod, mert hát akkor fel kellene adni a kényelmes kis otthon létet. Tudod, valamit valamiért, Kedvesem!
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
6, ha ő akire gondolok, mire az elsőnél kiderült, hogy baj van, már megvolt a legkisebb is. És mindhárom tanulási zavarokkal küzd. Apa pedig "fáradt", hogy egyem a pici szívét. Szerintem nála is gond van, csak nincs róla papírja, meg felnőttként már mások a tünetek.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a "leszült" annyira gáz, #5! Már a kérdező egy korábbi kérdésénél is írtam, hogy ne a 3 SNI-s gyereken lovagoljunk. Gyógypedagógus vagyok, nekem is van olyan tanítványom, akinek a tesója is SNI-s. Mire a legnagyobbat diagnosztizálták, addigra megszületett a kicsi. Elég nehéz ez önmagában is. Megoldani az ellátást, a fejlesztést, hozni - vinni a gyerekeket könnyen igényelhet valóban egész embert.

Attól még én sem értem, mit szeretne jelenleg a kérdező.

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!