Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi segítséget, ház körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi segítséget, ház körüli munkát várhatok el a dolgozó férjemtől?

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van, én meg velük vagyok itthon, mert mindhármuknak komoly tanulási nehézsége van. A magántanárokat nem tudnánk megfizetni, így én maradtam itthon velük.

A férjem dolgozik, irodai munkát végez, heti 1 napot jár be, a többit itthonról csinálja.

Eljutottunk odáig, hogy már semmit nem csinál meg itthon, minden az én feladatom lett én pedig ezt nagyon nem érzem jogosnak. Ő mindig azzal jön, hogy fáradt, de mondjam meg mit csinaljon majd megcsinálja. Ezzel csak az a baj, hogy az a majd soha nem jön el.

Kezdek nagyon elfáradni. Semmi segítségem nincs. A gyerekek ugyan csinálnak mindent, de csak segítséggel és kb 10* lassabban, mint ahogy én egyedül csinálnám. Egyszerűen már nem tudom, mit tegyek, mondjak, csináljak, hogy változzon a helyzet.


ma 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
A férj is enyhén autista és az a baja a kérdezőnek, hogy nem lehet rábízni semmit, de azért szült neki ész nélkül három gyereket. Edd meg amit főztél, vagy válj el, más lehetőség nincs!
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
10: jó, akkor nem írom azt, hogy leszült. Írom azt, hogy megellett. És nem a három sni-s gyerek a baj, hanem a három gyerek. Már egy gyerek is iszonyú sokat kivesz egy anyából, fel nem fogom, hogy miért vállal be valaki hármat. Tudva, hogy nincs semmilyen segítsége. Mert az érthető, hogy nagyon gazdag családoknál nem számít, hogy hány gyerek van, hiszen ott van a bejárónő, a bébiszitter, szakács stb. De azok az átlagnők, akik bevállalják a három gyereket szimplán ostobák és nincs bennük semmi túlélési ösztön.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
3 gyereked van, 3 ugyanolyan problémával? És mindháromnak otthon kell maradnia mert nehézségeik vannak? És te tanulsz velük, mert a magántanár drága? Tudod kit nézz hülyének...
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!