Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos vagyok neki? vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok neki? vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves srác, akivel nov. 19-én randiztunk... Utána egy hétig nem keresett... Most vasárnap rámírt, hogy hogy vagyok, hogy telt a hetem?... Ő nagyon ritkán van fenn fb-n, msn-en pedig én nem tudok lenni:(

A randi az konkrétan abból állt, hogy a fél várost átsétáltuk 5 órán keresztül :) Én nagyon jól éreztem magamat, csak egy kicsit "hideg" volt a pasi :S mindig kérdezgette, hogy nem fázok-e, nem fáradtam-e el? :$ De viszont nem tudtam flört szempontjából megérinteni a karját, mert ugye eléggé hideg volt az idő...:( De viszont elég sokat szemeztünk! :$ Most akkor tetszek neki, vagy "hiányoztam", vagy mi? :$ előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat ((:. 16L


2011. nov. 28. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze!:) én is igy vagyok mindig egy lányal...hiába nem sétálok 5 orákat csak ha megéri ,van benne jövö is!:)
2011. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem csak azért nem keresett meg egy hétig, mert dolga volt. És igen amint az előző válaszoló is leírta lehet belőle valami. Azt tudom ajánlani, hogy találkozgassatok sokat, beszélgessetek és meglátod meg lesz az eredménye. :)
2011. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát azért egy hét elég sok idő sztem két megkeresés között. Ha én fontos vagyok egy pasinak, és lát bennem fantáziát, akkor ha nem is fb-n, de valahogy jelentkezik, mondjuk egy sms-re mindenkinek van ideje egyszer egy nap, ha másra nincs is. Kicsit ez ilyen langyosvíznek tűnik nekem, rádírt, hogy hogy vagy, csak hogy fenntartsa a kapcsolatot, mert esetleg még jól jöhetsz, de semmi több.
2011. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

14:26


Igen, én is így érzem most! :( Sokszor kell egy egész nap mire visszaír... Tegnap este 19:33kor írtam neki fb-n üzit telefonról, és ő 19:35kor töltött fel képeket magáról, de nem írt vissza! :(

2011. nov. 30. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!