Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig párom haverjainak az ex csajáról beszámolniuk?

Figyelt kérdés

Tanúja voltam már többször 1-2 beszélgetésnek, amikor párom és haverja beszélgettek. A haverja pedig szemrebbenés nélkül előttem a párom volt csajáról beszélt, 5 perc után nem bírtam tovább hallgatni, és elmentem. Párom pedig még vissza is kérdez, hogy akkor hol voltak, mit csináltak, kivel? stb. Miért érdekli őt, hogy mi van az ex nőjével, akivel elég csúnyán szakítottak, már több mint 6 éve??

Volt hogy régebben, kb 1 éve megkérdeztem páromat, hogy szoktak e arról a nőről beszélni, vagy hogy szóba jön-e? És mondta hogy nem, miért beszélgetne ő arról a nőről. Miért nem mondta már meg akkor, hogy "igen szoktunk, és"? Vagy akármilyen formában. Miért kell előttem hazudni? Most meg az utóbbi 2 hónapban, 3x is arról a nőről beszélgettek. Ha véletlenül találkozunk ezzel a nővel pl utcán, akkor nem köszönnek egymásnak, de lehet hogy ha én nem lennék ott akkor leállnának beszélgetni??

Közben meg ha én, párom 1-2 fiú ismerősével, vagy férfi unokatestvérével akár 5-10 percet beszélek úgy, hogy párom nem volt ott, akkor egyből megkérdezi, hogy miről beszélgettünk? Meg egyszer jelenetet rendezett, hogy minek kell nekem az ő unokatesójával beszélgetnem, vagy hogy minek hívott fel?

Ez így nagyon nem jogos.

Mit tegyek ebben a helyzetben??


2011. nov. 28. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom, az a helyzet, hogy amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek. És ebben az esetben nem te vagy a Jupiter. Mondd meg, hogy ha ő foglalkozhat a volt barátnőjével, akkor te is foglalkozhass, beszélgethess szabadon másokkal, féltékenykedés nélkül. Ha jelenetet rendez, akkor mondd meg neki, hogy álljon le, mert elmégy.
2011. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg a párodnak,hogy ez nem esik jól neked amugy meg tök jogosan mert semmi oka nem lenne a volt csajáról csacsogni pláne elötted nem!
2011. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hacerok nem sűrűn csipnek téged. A párod meg valszeg nem tette magát egykönnyen túl az exen. Ha egyáltalán már túltette.
2011. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok haverja, ismerőse van. Többségük nem is ismer. Mert ha ők beszélgetnek, rendszerint én nem is vagyok jelen. Többe között azért, amit fenntebb leírtam! Pedig már együtt vagyunk 5 éve.
2011. nov. 28. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
5év után már rég nem kellene ,hogy téma legyen az ex.Igazán kikérheted magadnak.
2011. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy őt nem érdekli. Csak illendőségből hallgatja meg ezeket a sztorikat, és illendőségből kérdez vissza stb. Csak én nem ezt láttam rajta! Ahhoz meg egy szót sem tudott szólni, hogy ő mi jogon kérdezget ki engem, ha egy férfi közös ismerősünkkel 5 percet beszélek. Ha pl nincs itthon párom, és valamelyik haverja keresi, akkor azt is megmondta nekik, hogy az anyjánál hagyjanak "üzenetet", még csak véletlenül se nálam.
2011. nov. 28. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez gáz!

Szerintem sürgősen tisztázd vele.Ülj le vele és komolyan beszéljétek ezt át.Amugy együtt éltek már?

2011. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem élünk még együtt. Semmi olyan dolgot nem tettünk még, ami kicsit is komolyabbá fűzni kapcsolatunkat. Azért, mert ő mindig azt mondja, hogy ráérünk még.
2011. nov. 28. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
23, ő 30
2011. nov. 28. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!