Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Engem ez nagyon felidegesített és nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés
Tiszta szívedből szeretsz valakit, olyan dolgokat tettél érte, hogy meghódítsd amelyeket talán csak nagyon kevesekért. Amikor mindent félreraktál, csak hogy láthasd. Felsorolhatnám, de nem is ez a lényeg. Létezik, hogy valaki, aki azt mondta hogy nagyon nagyon szeretett, és elhitte hogy te vagy az igazi, az 13 hónap után azt mondja, hogy már nem boldog veled? Amikor te mindent megteszel érte, s te tiszta szívedből szereted? Ha tényleg szeretek valakit, akkor nem érdekelnek a hibái sem. Nekem is vannak, mindenkinek vannak, de azokkal együtt szereted. Engem felidegesített, hogy nem tudja miért nem érez már úgy. Nem tudja megmagyarázni, és ez felidegesít. Ilyen van?
2011. nov. 27. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kiégett, ennyi. Sajnállak, de próbáld meg elengedni, mert ebből már nem lesz normális kapcsolat. :S
2011. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
El kellett volna intézned azt a másik srácot, hogy elhúzzon és ne is keresse. Nem veszekedni ezen mert azzal csak magadra haragítod.
2011. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem hogy lehetséges, de biztos is. A legtöbb ember többször is átesik ezen élete folyamán, amíg meg nem találja a párját, és biztos párszor még összetörik a szíved. De elmúlik a fájdalom, lesz más.

Nem csak neked szent a szerelem, neki is az lesz valakivel, csak nem veled, mivel már nem szerelmes. Ezért nem lehet hibáztatni.

2011. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"mert ő nem tud úgy szeretni téged, mint te őt"


ez 1 burkolt célzás volt arra, hogy már szart se jelentesz neki.

2011. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy húszéves házasság is becsődölhet, a pár hónapos fellángolások még inkább. Bunkóság felhánytorgatni, miket tettél nem az ő kedvéért, hanem saját magadért (bár a neki vett ajándékokat, az eltartását és a bajból való kihúzását sem illik felemlegetni), akkor is, ha ő kérte ezeket. Bár az a gyanúm, hogy a többségüket te erőltetted rá.
2011. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem erőltetés volt ez. Azóta beszéltünk már, higgadtan is. Végülis a lénye gaz, hogy valóban nem szeretett soha úgy, mint én őt. Megpróbált szerelmes lenni belém, s az elején elhitte, hogy az is, de nem. Mindent megtettem, nem jött be. Van ez így. Majd legközelebb:)
2011. nov. 27. 20:30
 17/18 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még. Jön az egyetem/fősuli, új munkahely, stb., rengeteg inger ami formálja az ember személyiségét ebben a korban.


De egy személyes példa: mostani barátom kapcsolatunk elején elmondta, őt is ezelőtt csak úgy ok nélkül hagyták ott, semmi indokot nem adott. Szívem szakadt érte.

Manapság: önző, gúnyolódó, bántó, de rájöttem, nem veszi észre magán, mindig magát igazolja, megbánás ritkán van benne. Lassan, aprólékosan törik meg a szerelmem iránta a sorozatos csalódások okán. Most gondolkodom, érdemes-e, lehet-e ezt rendbe hozni.


Lehet a Te barátnőd is ezzel küzdött de nem mondta. 13 hónap sok idő, és nem csak 18 évesen.

2011. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kobudera ***** válasza:
Ha nem történt semmiféle komoly ok a kiábrándulásra akkor valószínűleg még nem tudja mit vár egy kapcsolttól, ehhez nem rendelkezik elég önismerettel. Lehet, hogy magát sem ismeri rendesen, és így a szerelmet sem úgy éli meg ahogy Te. rengeteg dolgot le lehetne írni, de a lényeg egy: ha nem szeret nincs mit tenni. Nem Veled van a baj, így alakult, viszont el kell engedd... (Meghódítani senkit sem lehet... ez nem megfelelő szóhasználat.)
2011. nov. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!