Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Miért van az ,hogy ha komolyabb dologról lenne szó jönnek a mindenféle kamu indokok utána meg más csajjal látom a srácokat? Nem vagyok ronda(mondták már hogy szép vagyok és nem csak a szüleim),nem vagyok sötét,sem frigid de azért egy kezemen meg tudom számolni hány pasival voltam,szeretek psp zni, régen még lineage eztem is, dobolok. Sütök sütit a barátomnak(már amikor volt), csinálok kávét ha másnapos viszek néha sört a randira, nem vagyok féltékenykedös hárpia vagy nagyon tapadós.Szóval szerintem rendben vagyok még se akarnak tőlem komolyabban semmit. Segítsetek :/.19/l
2011. nov. 25. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet túl hamar fordítod komolyra a szót.a pasik ilyedősek.
2011. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem velem próbélkoztál
2011. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen komolytalanabb pasikat fogtál ki!

Nekem nagyon szimpatikus vagy, azért a te korodban, már elkezd benőni a fiúk feje, de azért még a komolytalanabbak eléggé többségben vannak, ha csak a komolyabb kapcsolatok érdekelnek, akkor ajánlom keress idősebb pasit 21-24 közöttit, akik tudják mit akarnak!

2011. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csupán annyit, hogy rossz emberekkel hozott össze a sors, vagy inkább rossz emberekhez vonzódsz. van aki komoly kapcsolatot keres, valaki csak szexet. aki csak szexet attól ne akarj többet. szerintem ennyi az egész...
2011. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, de ilyenkor miért nem lehet őszintén elmondani ,hogy nem akar többet amikor mondjuk konkrétan rákérdezek. Mármint én nem akarok senkire semmit rákényszeríteni meg nem haragszom meg vagy gondolok rosszakat ha valaki őszintén elmondja amit gondol és az mondjuk visszautasító jellegű és akkor legalább nem várok semmit.
2011. nov. 26. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt megint csak ember válogatja, ha én nem akarok semmit egy lánytól azt a tudtára hozom !
2011. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!