Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Ha látok egy ronda vagy túlsúlyos csajt és van pasija az számomra elkeserítő...nem vagyok olyan gyönyörűség és az alakom sem tökéletes, így még érthető lenne hogy miért nincs barátom!!

De ha nálam kövérebb vagy csúnyább csajnak van barátja akkor mit csinálok rosszul?????????:((

Ha lenne barátom nálam boldogabb ember nem lenne a világon!!!

Annyira szeretném őt(ha lenne), megértő, figyelmes, romantikus, és visszafogott vagyok...nem cigizek, nem vagyok kint az utcán éjjel- nappal, de mágsem jönn össze......... ='( ELEGEM VAN!!!

Fiúk, srácok mit csinálok rosszul????????


2011. júl. 7. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a csúnya csajokat... Hány éves vagy? Küldj már egy képet!
2011. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyok az elvárásaid és a tökéletes pasit várod...de el kell hogy szomorítsalak, olyan nincs...:S:D tapasztalat!:D
2011. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hovavalósi? Ha látnálak élőben, megmondanám hogy mi a baj veled. 23/N
2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok! :D Talán attól félnek, hogy nem vagy elég jó hozzájuk, és nem is próbálkoznak! :P
2011. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én sem vagyok tökéletes...nem vagyok szép vannak hibáim... és még ha téged el is keserít..mondhatjuk h van rajtam felesleg amit le kéne dolgoznom, és mégis MEGTALÁLTAM a számomra tökéletes férfit..(igaz kisebb hibái vannak, de kinek nincsenek?)

ne görcsölj rá a pasi témára, mert akkor még jo darabig nem lesz...

dobj fel képet, ugy könnyebb leirni h mit csinálhatsz rosszul...

am lehet h a tulságos akarásod nem jön be a paliknak, és azért huznak el... vagy nem is kezdenek veled...

de ezt neked kell kitapasztalni..

én is ien voltam... de ha akkor nem vagyok akaratos, akkor most tuti nem lenne párom :)

tudni kell h mikor legyél rámenős, és akaratos... :P

20/L

2011. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy mindenki a külsővel jön...
2011. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt a helyzet, nem vagyok egy szépség, de elég sok srácnak tetszem, csak vhogy sosem jött össze. Évekig nem volt senkim, most pár hete van barátom és nagyon helyes is ráadásul. Nem tudom mi változott :P Szerintem ez a dolog fejben dől am el. Ha elégedett vagy magaddal akkor jó lesz a kisugárzásod és minden rendbe jön :)
2011. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz rosszul? Irigy vagy, ismeretlenül ítélsz el és meg másokat, kritizálsz és nyavalyogsz.. 24N
2011. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Vicces hogy mindenki a külsővel jön, aki ezt írta annak csak annyit szeretnék mondani, hogy az első benyomást ha meglát a külsődet nézi meg!!!

Én csak annyit szeretnék hogy legyen barátom akivel bármit megbeszélhetek, átölel...stb !

Ez túl nagy elvárás????Szerelmet akarok!!!!!

2011. júl. 7. 23:19
 10/14 anonim ***** válasza:
TE írtad, hogy a nálad rondábbak is találnak pasit? vagy az a kérdés, hogy rondább vagy e náluk? persze, sőt biztos, tölts fel egy képet, hátha emiatt nincs pasid!
2011. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!