Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Olvastam itt pár napja egy kérdést,valaki arról kérdezett,hogy a Vonzás Törvényével be lehet vonzani az ideális párkapcsolatot,akár a külsőségeket is.

Már nagyon régóta tetszik egy bizonyos férfitípus,ráadásul azt mondom,még nem is "nagyok az igényeim"... imádom a kedves,jólelkű,szelíd és romantikus fiúkat,barna szem,barna haj, kedves mosoly... és mindig igyekszem magamban ezt a képet erősíteni, ezt a képet látni,amikor a számomra ideális fiút képzelem el. De valami miatt mégsem jön ez a srác... pedig lelkileg is rákészültem a szerelemre,elrendeztem a dolgaimat magam körül úgy,hogy erre tudjak koncentrálni (= találtam egy jó munkahelyet, végre külsőleg is eljutottam abba az állapotba,amikor jól érzem magam, nyitott vagyok egy új kapcsolatra egy fájdalmas szakítás után),erről álmodozom, erre gondolok, ebben hiszek,ezt próbálom bevonzani.

A barátnőim azt mondták,azért nem találok senkit,mert egy ideált keresek. Nyilván tisztában vagyok a saját adottságaimmal,nekem nem kellenek a szépfiúk,a nagymenők,semmi vágyam nincs,csak egy normális és hűséges fiú. De szerintük az,hogy külsőleg is belőttem magamnak azt az ideális párt,akit szeretnék,elrontja az egészet.De mit tegyek,ha nekem egyszerűen nem tetszenek a szőke srácok?Vagy a kigyúrtak,vagy mackósak?

Szerintetek tényleg be tudjuk vonzani külsőleg is a vágyott párt? Érdekelne a véleményetek,vagy aki tapasztalta, annak a tapasztalata. Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 15. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha szimplán ellazulnál és próbálnál esélyt adni egy kékszemű fiúnak is? :) Nem éri meg sokáig várni, a te elvesztegetett éveid se adja vissza senki.

28/F

2011. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell feltetlenul barna haju legyen es barna szemu. en is utaltam a szoke haju sracokat, viszont amikor megismerkedtem 1el azota o eletem szerelme es vele vagyok tobb mint egy eve. adj eselyt mas kinezetu fiuknak is, mert aki kedves annak ugyanugy lesz szep tekintete edes mosolya es gyengedsege. ossze fog jonni, ne aggodj;)
2011. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is "hittem" ebbe a bevonzom a pozitív dolgokat.Ha ez a téma nagyon foglalkoztat nézd meg a Titok című filmet az nagyon részletezi ezt.

Egy nagy elkeseredésem után,nekem barátnőm aki szintén nagy guru volt ezekben mondta h vegyek elő egy lapot és írjam le a azt az ideált amit te is leírtál ide. De csak szimplán felsorolás szerűen 20 belső 20 külső tulajdonság. Nem kell pont annyinak lenni ez nem egy szabály de úgy kb annyit. Meg egy dátumot h kb mikorra "váljon valóra". Ha nem fog bejönni akkor havonta 20 le a tulajdonságokból. Nem mondom h 100% h bejön de legalább te is rájössz h mi a fontossági sorrended. Mellékesen utána volt egy pár hetes kapcsolatom, egy 20 hónapos akikre nem volt igaz a leírás. De így már több mint 2 év elteltével megtaláltam a lapot elolvastam és megtaláltam benne a jelenlegi párom leírását. Nem fogom a lapra, mert nem esélyes h ő lesz a férjem/bár ki tudja/ de boldog vagyok mellette és ez számít illetve nincs reális magyarázata. Főleg ismerve a női agyat, hogy képes magának bemagyarázni akármit:) Remélem ezzel tudtam neked segíteni:)

2011. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen érdekes, én pl barna haj, barna szemű vagyok, és szerintem sokkal jobb empátiám van, mint korban másoknak... de az élet eddig egy nagy szívás. Na én pl egy korosztályjal alattad járhatok, (gondolom olyan 25-30 lehetsz), de már hallottam olyat, hogy 42 évesen talált rá valaki elkötelezett párjára.. nem lehet könnyű.
2011. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :D

Kedves Utolsó, 24 éves vagyok. :)

Igazából ez nálam nem úgy megy,hogy "ha valaki kék szemű,akkor nulla esélye van",nem,egyáltalán nem, egyszerűen van egyfajta "zsánerem". Ez a bevonzás-dolog pedig azért érdekes/érdekelne,mert ha már itt a kezünkben/ gondolatainkban a lehetőség arra,hogy megkapjuk,amire vágyunk,miért is ne élnénk vele? Kérdés,működik-e.

Nagyon hálás vagyok az eddigi válaszokért,elgondolkodtatóak,köszönöm őket! :)

2011. máj. 15. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Van amikor a vonzás törvényére rá kell segíteni... Vegyél mágnest. (Troll fizika) "TROLLFÉSZ"
2011. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát tessék, müködik a vonzás törvénye, hiszen megfelelek a leirásodnak.:)Bevonzottál.
2011. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!