Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Ha látok egy ronda vagy túlsúlyos csajt és van pasija az számomra elkeserítő...nem vagyok olyan gyönyörűség és az alakom sem tökéletes, így még érthető lenne hogy miért nincs barátom!!

De ha nálam kövérebb vagy csúnyább csajnak van barátja akkor mit csinálok rosszul?????????:((

Ha lenne barátom nálam boldogabb ember nem lenne a világon!!!

Annyira szeretném őt(ha lenne), megértő, figyelmes, romantikus, és visszafogott vagyok...nem cigizek, nem vagyok kint az utcán éjjel- nappal, de mágsem jönn össze......... ='( ELEGEM VAN!!!

Fiúk, srácok mit csinálok rosszul????????


2011. júl. 7. 22:23
1 2
 11/14 harcosangyal ***** válasza:
"Szerelmet akarok!!!!!" -itt a probléma. Ez NEM így működik. Verd ki a fejedből. Ha nem rágódsz ezen sokkal hamarabb találsz (akár milyen nehéz is nem ezen pörögni - sajna ismerős érzés...) Amúgy hány éves vagy?
2011. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én már jártam egy csomó rohadt ronda pasival,le is feküdtem már párral...De mégiscsak azzal volt jó minden,akit külsőre is 100%-kig el tudtam fogadni...De nem adom fel én se,várom a tökéletes pasit,aki először is külsőre tökéletes,aztán pedig belsőre is....Ez a kettő nagyon ritka,de én várok..Légy te is türelmes,és ne elégedj meg a "zsák a foltját" meg a mindenki megtalálja a párját dumával...Igenis legyenek elvárásaid,és ne add alább őket!
2011. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hol laksz? És egyáltalán hogy nézel ki??? Minden pasinak más nő tetszik, lehet, hogy az egyiknek csúnya egy nő, a másiknak viszont szép. Erre is gondolj!
2011. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs pozitív kisugárzásod a külvilág felé, és nem is lesz, ha előbb-utóbb nem leszel jóban önmagaddal. Elsősorban önmagadat kell elfogadni, ezután jönnek majd a pasik, meglátod!
2011. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!