Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Engem ez nagyon felidegesített és nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés
Tiszta szívedből szeretsz valakit, olyan dolgokat tettél érte, hogy meghódítsd amelyeket talán csak nagyon kevesekért. Amikor mindent félreraktál, csak hogy láthasd. Felsorolhatnám, de nem is ez a lényeg. Létezik, hogy valaki, aki azt mondta hogy nagyon nagyon szeretett, és elhitte hogy te vagy az igazi, az 13 hónap után azt mondja, hogy már nem boldog veled? Amikor te mindent megteszel érte, s te tiszta szívedből szereted? Ha tényleg szeretek valakit, akkor nem érdekelnek a hibái sem. Nekem is vannak, mindenkinek vannak, de azokkal együtt szereted. Engem felidegesített, hogy nem tudja miért nem érez már úgy. Nem tudja megmagyarázni, és ez felidegesít. Ilyen van?
2011. nov. 27. 17:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jah és azért szakít veled, mert ő nem tud úgy szeretni téged, mint te őt. Ez nagyon fáj..
2011. nov. 27. 17:23
 2/18 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2011. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fiú
2011. nov. 27. 17:26
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne lehetne!? Nem olyan veled az élet, mint ahogyan elképzelte! Lehet h fáj, lehet h rosszul esik, lehet h felidegesít, de ez van! Nem válogathatod meg az érzéseit!
2011. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, van. Le is írtam ide valamikor. Valahogy közömbös lett a lány számomra. Nem tudtam megmagyarázni miért. Semmi okot nem adott rá, hogy ne szeressem, de ez van.
2011. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Hát érdekes történet. Van vagy kell valami hátulütőjének lenni az egésznek,mert csak úgy hirtelen senkiből nem lehet kiszeretni. Vagy csak nemtudta értékelni a dolgokat amit attál neki. Hibákkal együtt kell elfogadni egymást. Mennyi idősek vagytok?
2011. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát az soha nem jó, ha az egyik jobban szeret, mint a másik. Ilyenkor az egyik fél azt érzi, hogy megfullad, a másik meg hogy keveset kap... :/ lehet, hogy te túl sokat is tettél, amint ami neki belefért. És ne legyél azon ideges, mert nem tudja elmagyarázni. Ez nem olyan dolog, amit csak úgy el lehet magyarázni, mint pl egy matek példát. Gondolom elmúlt nála a szerelem... Tudod, kicsit megérintett, amit írtál.
2011. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem szent dolog a szerelem? Csak én vagyok az aki, ha szeret, akkor tényleg szeret? Ha fele annyit tett volna értem, mint én ő érte.. hát.. de nem tett. És voltak hibái, nem egy, nem kettő, de ezekkel együtt szerettem, s csak így elmúlik a szerelem. Szerintem nem így működik.
2011. nov. 27. 17:29
 9/18 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk. Nem vagyunk azok a tipikus tinik, aki csak úgy váltogatják a partnereiket. Ezért is szerettem, mert szeretett. Mert kellettem neki, de már nem kellek. És ez a rossz benne.

Amúgy volt egy srác, akivel különös kapcsolata volt/van, aki szerelmes belé, és próbálkozott is, de elvileg elhajtotta, de nem hagyta annyiban. Szerintem az ő keze is benne van. Ezen veszekedtünk rengeteget.. Be is vallotta, hogy őt is szereti, csak nem úgy mint engem.. (ez mi?)

2011. nov. 27. 17:31
 10/18 anonim ***** válasza:
ugyanígy jártam a csajjal ... feladta a szerelmünket ... pedig azt mondta, hogy még soha senkit nem szeretett ennyire mint engem :(
2011. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!