Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mégis mit rontok el? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mégis mit rontok el? Nekem miért nem jár pasi?

Figyelt kérdés
A mai 12-13 éves kiscsajoknak már van/ volt pasijuk, nekem 17 éves létemre szégyen, nem szégyen egy volt, az is átvert...Ha valaki megmondaná nekem, mit rontok el, azt nagyon megköszönném..://
2011. nov. 26. 00:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

én csak anyit tudok hozzáfűzni hogy:

A szerelem szar

2011. nov. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
):Szerelem szar:(
2011. nov. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

én csak anyit tudok hozzáfűzni hogy:

A szerelem szar

2011. nov. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Majd írj ha van valami már nagyon kíváncsi vagyok ez sokkal jobb mint azok a szarok a tv-ben. A kérdésem pedig a srác előtted mondta hogy nem jössz be neki vagy a hátad mögött?
2011. nov. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
a hátam mögött...
2011. nov. 26. 03:10
 26/31 A kérdező kommentje:
am h érted, h jobb mint azok a szarok a tv-ben?:D
2011. nov. 26. 03:13
 27/31 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb srácok kellenének. Egyébként a "jelek", amiket leírtál, egytől egyig mind csak belemagyarázások.
2011. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de én is úgy látom, ahogy az utolsó! Ha tetszenél a fiúnak nem mondaná, hogy nem. Szerintem megpróbálna valahogy a közeledbe kerülni. Kezdeményezne hiába volt csalódása.
2011. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
lehetséges, de az is igaz, hogy nagyon félénk és nem tudom...egyszer csak meglátom majd, mi a dörgés..://
2011. nov. 26. 11:56
 30/31 anonim ***** válasza:

A szarokat a tv-ben úgy értettem mint a mexikói sorozatok amiben egész végig csak a sírás megy de abból is vannak kivételek :D

Az nem a legjobb jel hogy a hátad mögött mondta de ez is kétesélyes az is lehet, hogy köcsög haverjai vannak és nem akarta hogy ezzel húzzák az agyát ezt csakis úgy tudnád letisztázni ha tőle kérdeznéd meg ami szintén nehéz, de legalább nem lennél kétségek között és ha mégse akkor tudnád a választ és más emberek között nézelődhetnél.

2011. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!