Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mégis mit rontok el? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mégis mit rontok el? Nekem miért nem jár pasi?

Figyelt kérdés
A mai 12-13 éves kiscsajoknak már van/ volt pasijuk, nekem 17 éves létemre szégyen, nem szégyen egy volt, az is átvert...Ha valaki megmondaná nekem, mit rontok el, azt nagyon megköszönném..://
2011. nov. 26. 00:05
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Szerintem is tetszel neki! Ha meg a csalódástól félsz, sose lesz senkid! Ha az egyértelmű jelekre sem reagál, vedd a kezedbe a dolgokat! Szoktatok például egy helyen bulizni? Ott könnyebb dolgod lenne!
2011. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
szoktunk, múltkor össze is futottunk, de nem volt semmi, mert bnőm éppen elrángatott onnan..:// tudom, h aki fél sosem nyer, de én nem vagyok bevállalós típus..://
2011. nov. 26. 00:45
 13/31 life is beautiful ***** válasza:

nyugodtan küldjél képet.. aztán ha bejösz nekem az majd ad elég önbizalmat ,hogy nekiindulj afelé hogy kapcsolat legyen a dologból:)

18f

2011. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
Vagy a végére jársz a dolognak, vagy hagyod a francba. Vagy nem teszel semmit és szépen lassan megbolondulsz :) , ha pedig valaki lecsap rá sirathatod. Esetleg a barátnődet be kellene avatni,mert ezzel nem igazán segít! :)
2011. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
csak az a cink, h nem is igazi barátnő..mikor megtudta a jómúltkorában, h tetszik nekem egy srác, jól beégetett előtte..://
2011. nov. 26. 00:50
 16/31 anonim válasza:

Hűha! Szóval! Egy suliba jártok? Esetleg egy osztályba?

Honnan tudod, hogy Ő is fél a csalódástól? Mondta? Beszéltetek már valaha bármiről? Tudsz róla valami infót? Például egy meccs után is odamehetnél hozzá pár biztató szóval...

2011. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
egy suliba járunk...nem beszéltünk, de tudok róla egy s mást...
2011. nov. 26. 00:57
 18/31 anonim ***** válasza:
Ezekből a jelekből, amit lertál, olyan, mintha egy 14 éves fiúval akarnál járni. Vagy esetleg szűz és zavarban van tőled (mert tetszel neki). Sajnos sose jó pasit találsz meg. :( Miért nem találkoztunk mi? :)
2011. nov. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
hát, talán mert a sors akarta így ;) egyébként meg 18 éves
2011. nov. 26. 01:53
 20/31 A kérdező kommentje:
egyébként meg honnan veszed, hogy tetszenék neked?xD
2011. nov. 26. 01:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!