Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mégis mit rontok el? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mégis mit rontok el? Nekem miért nem jár pasi?

Figyelt kérdés
A mai 12-13 éves kiscsajoknak már van/ volt pasijuk, nekem 17 éves létemre szégyen, nem szégyen egy volt, az is átvert...Ha valaki megmondaná nekem, mit rontok el, azt nagyon megköszönném..://
2011. nov. 26. 00:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hát mivel a kérdésed nem elég pontos ehhez, nehéz.
2011. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
van egy srác, aki tetszik...elvileg én sem vagyok számára közömbös, de ő és én is félünk..a csalódástól, és attól, h pofára ejtenek..:S számomra az a szánalmas, h a mai 12 évesek nagyban "járnak" holott én ilyen idős koromban még barbibabáztam...
2011. nov. 26. 00:08
 3/31 anonim ***** válasza:

Nem vársz el túl sokat? Nem ítélkezel túl hamar az emberekről? Nem vagy ronda esetleg? (már bocs:D) Nincs valami idegesítő szokásod?

Valamit írhatnál, mert így nehéz belőni. Konkrétan mi nem megy?

2011. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Neked is jár pasi, csak el kell érte menni a Pokol legmélyebb bugyrába. Ha felveszel MSN-re, akkor talán el tudom magyarázni, hogy merre találod a gyorsliftet!


Amúgy egyetértek: ciki 12 évesen kézenfogva mászkálni, és egymás szájába lógni. Ha van szex azért, ha nincs akkor meg azért.


F22

2011. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
na várj...akkor leírom először azt, miket csinál a srác, h egyáltalán nyilvánvalóvá váljon számodra, érez-e valamit irántam..egyébként nem vagyok ronda, elég sok srác megfordul utánam az utcán, és jó néhány meg is dicsért már, bókolt nekem..csak sajna sosem a megfelelő..
2011. nov. 26. 00:12
 6/31 A kérdező kommentje:

íme a "jelek":

- sokszor bámul rám, de mikor én is ránézek, elkapja a tekintetét

- ha a közelében vagyok frusztrálttá válik

- mikor a haverjaival van, rám sem akar nézni

- múltkor, mikor meccse volt, még a szeme sarkából is engem figyelt játék közben, és be kell vallanom, aznap nem játszott túl jól

- néha, mikor meglát egy pillanatra felvonja a szemöldökét

- mikor ott vagyok a közelben, köhint egyet, majd kihúzza magát, és méltóságteljesen végigvonul

- sokszor, mikor meglát, az orra és a szája közötti bőrterületet kezdi el dörzsölgetni

- az egyik ismerőse rákérdezett arra, tetszem-e neki, de azt mondta nem...viszont, ha ez nem így van, akkor miért néz engem folyamatosan???

-a haverja akárhányszor meglát, elkezd vigyorogni rám, holott nem is ismer, csak látásból

- múltkor, mikor megállt mellettem a srác, a haverja közte és köztem forgatta a fejét állandó jelleggel

2011. nov. 26. 00:14
 7/31 anonim ***** válasza:

Akkor a jelekről:

íme a "jelek":

- sokszor bámul rám, de mikor én is ránézek, elkapja a tekintetét


Az emberek 90%-a így tesz, bárkivel, akire hosszasan ránéz, és nem akarja, hogy az illető azt higyje, hogy bámulják.


- ha a közelében vagyok frusztrálttá válik


Vagy tetszel neki, vagy zavarja a társaságod.


- mikor a haverjaival van, rám sem akar nézni


Ha a haverjaimmal vagyok, én sem nézek másokat.


- múltkor, mikor meccse volt, még a szeme sarkából is engem figyelt játék közben, és be kell vallanom, aznap nem játszott túl jól


Hajajj. Edző biztos örült.


- néha, mikor meglát egy pillanatra felvonja a szemöldökét


"Ez meg mi a szent sz.rt visel?" :D / Vagy esetleg tetszel neki.


- mikor ott vagyok a közelben, köhint egyet, majd kihúzza magát, és méltóságteljesen végigvonul


Így fojtja el a feltörő röhögést. / Nagyfiúnak akar tűnni.


- sokszor, mikor meglát, az orra és a szája közötti bőrterületet kezdi el dörzsölgetni


Viszket neki.


- az egyik ismerőse rákérdezett arra, tetszem-e neki, de azt mondta nem...viszont, ha ez nem így van, akkor miért néz engem folyamatosan???


Érdekes hobbija van.


-a haverja akárhányszor meglát, elkezd vigyorogni rám, holott nem is ismer, csak látásból


A havernak biztos bejössz.


- múltkor, mikor megállt mellettem a srác, a haverja közte és köztem forgatta a fejét állandó jelleggel


Most már egyre biztosabb, hogy a havernak tetszel.


Nézd, ezeket aztán ezerféleképp lehet értelmezni.

Fogod, odamész a gyerőchöz, valami semleges témával leszólítod, és beszélgetésbe elegyedtek. Ha nem kellesz neki perceken belül le fog rázni. Ha viszont igen, kapva kap majd az alkalmon.

2011. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
okés, de egyébként a haverjának van csaja, szal nem hinném, h bejönnék neki...
2011. nov. 26. 00:24
 9/31 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, ezek tipikus tünetek.


Na lássuk csak az eredeti kérdést akkor:

Azt rontod el amit leírtál. Nem adsz esélyt a dolgoknak. 17 évesen még nincs okod ilyen következtetéseket levonnod egyébként.

Nézd, élhetsz félelemben de akkor sosem lesz eredmény, mindent meg kell próbálni. Hívd fel magadra a figyelmét, próbálj meg vele időt együtt tölteni hátha megszánja a kis angyal egy kis bátorsággal és elhív aztán lesz ami lesz.

2011. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
azt mondod, tetszem neki?
2011. nov. 26. 00:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!