Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A vékony, alacsony fiúknak miért nem adtok esélyt sem az ismerkdeésre?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy milyen alacsony vagyok a kezdeti érdeklődésetek fura mód egyből elszáll és utána még a üzenteimre sem vagytok hajlandóak visszaírni többet.
2011. nov. 24. 23:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kapálózás ismerős, tettél már fel hasonló kérdést itt?


Azért érdekes, hogy a nem tökéletes alakú lányok is itt sírnak, meg a nem tökéletes fiúk is. Egymást valahogy nem veszik észre, pedig mind azt mondja, hogy neki a belső fontosabb.

Ja, tényleg, te ilyet is nem mondtál!


Ha szerinted a nő verve jó, remélem, nem is találsz soha senkit. Vagy egy olyat, aki lelkiismeret-furdalás nélkül agyonlő az első adandó alkalommal, ha bántani mered.

2011. nov. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

ma 01:57


téged bírlak ember!


jó arc vagy, sok siker kívánok neked, kívánom, hogy ne érjen annyi szenvedés az életben, mint engem ért és még fog is minden bizonnyal!

2011. nov. 25. 02:05
 43/52 A kérdező kommentje:

ma 01:58


engem is vert apám mégis megvagyok, pedig voltam kórházban is miatta


másrészről arra megtanított, hogy a nőket nem szabad hatalomhoz jutni, mert ha megtetszed onnantól kezdve kész kudarc lesz az életed, ez a baj a mai társadalommal is, hog ya nők túl sokat kaptak a kjóból, de mi férfiak még mindig keményen dolgozunk, nnics semmi kényelem


én kaptam már tőletek is elég bántást, nem fizikailag, de lelkileg és ez sokkal fájóbb tud lenni, mint egy testi fenyítés...

2011. nov. 25. 02:07
 44/52 anonim ***** válasza:
96%

Haver, ha ilyen szöveget lenyomsz, egy ilyen túlnyomó többségben trollok lakta oldalon (szigorúan tisztelet a kivételnek!!), hogy "másrészről arra megtanított, hogy a nőket nem szabad hatalomhoz jutni, mert ha megtetszed onnantól kezdve kész kudarc lesz az életed", hát ne csodálkozz ha feminista Pearlharbort indítasz.


Az hogy apád hogyan nevelt, hogyan bánt veled, ne vezesd át a nőkre, viszont dolgozd fel magadban. Nekem is sok mindent tanítottak a szüleim (tanítottak volna :D, szegények.. :D), de magam döntöttem el, hogy hasznát veszem-e vagy sem. Akár szép akár nem szép tanács volt.

Ha elmúltál 18 éves, a szülőket már nem hibáztathatod. (Bár ha nem olvastam félre a dolgokat, nem is teszed, én is csak megjegyzem) Mostmár te döntöd el, hogyan viszonyulsz a világhoz.

Ez az agresszív hozzáállás nem vezet sehova. Tudod egy nő az agresszív férfit nagyon megveti. Szánalomra méltó viselkedés, mert az agresszió a tudat kontrolljának a hasadása, ami elgyengíti a férfi jellemét.


A sok sok elszenvedett sérelmeidre pedig ajánlok egy film részletet, biztos ismered, nem lövöm le előre a poént.

http://www.youtube.com/watch?v=LhjdmJyYVzw

Tökéletesen illik ide!


A nőgyűlölködő viselkedést meg hagyd abba, pláne az általánosítással keverve. Az eléggé böki a szemem... Az általánosítás ku*va nagy bunkóság. Ilyen téren hatványozottan.



21F

2011. nov. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
80%

"engem is vert apám mégis megvagyok, pedig voltam kórházban is miatta "

Igen, és innentől mindenkinek így kell élnie, mert ha te megvagy (tényleg megvagy? nem úgy tűnik...), akkor ez a világ redje, így kell lennie!


Remélem, troll vagy (goblin?).

2011. nov. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

A második oldal után, csak a "kérdezőt" olvastam!

Nem a "magasságod" miatt nem vagy sikeres.

A rossz modorod a legfőbb probléma.

Sértett vagy, fröcsögsz, vagdalkozol.

Szemernyi jó érzés sincs benned.

Gátlástalanul és igazságtalanul véleményezel.

Sikitva menekülnék a személyiségedtől akkor is ha 190 cm magas lennél.

2011. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos tényleg úgy van, ahogy írod. Aki alacsony és vékony, annak esélye sincs bnőt szerezni, hacsak nem gazdag. A személyiségeddel még ha lenne is probléma, az nem lenne akadály, mert az ilyesmi a csajoknak egyáltalán nem számít. Nekünk bele kell törődnünk, h egyedül maradunk életünk végéig.
2011. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

ma 11:14


Na végre egy hozzám hasonló férfi, aki szintén látja az igazságot és sajnos gondolom te is szenvedsz, ahogy én a nők miatt.


Ti nők meg mindig csak azt mondjátok amit, de valójában az ellenkezőjét érzitek!


Egy példa: egy lány azt mondja neki a kedves, értelmes, hűséges fiúk jönnek csak be erre két hétre rá összejön egy izomagyú, értelmi fogyi szintű értelemmmel rendelkező, barátnőjét rendszeresen megcsaló vadállattal


...

2011. nov. 25. 12:44
 49/52 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális. Olvasgasd kicsit a családi kapcsolatok kategóriát, ott írnak arról rendszeresen, hogy milyen ember a párjuk.


Jó szórakozást az olyan általánosításhoz, ami szerint a lányoknak egyedül te vagy a jó, senki más.

2011. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
nekem nincs semmi bajom az alacsony fiukkal, ha normalisan banik velem. az a lenyeg h belulrol szeessenek, akkor mar a kulso nm szamit. am meg ha eddig nem jott be az emlitett isamerkedesi forma akk probalj ki ujakat, atha azokkal tobbre mesz :) sok szerencset
2011. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!