Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A vékony, alacsony fiúknak miért nem adtok esélyt sem az ismerkdeésre?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy milyen alacsony vagyok a kezdeti érdeklődésetek fura mód egyből elszáll és utána még a üzenteimre sem vagytok hajlandóak visszaírni többet.
2011. nov. 24. 23:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig megtisztelek másokat, hogy válaszoljak neki bármi is az állás. Egyébkén nálam alacsonyabbakkal nem is kezdek ha ismerkedek akkor is kizárólag haverként keresem. Hogy miért? Mert 180cm magas lány vagyok teltebb aki szeretné azt, hogy férfi álljon mellette akire felnéz és ha átöleli nőnek érzi magát biztonságot érez és nem neki kell lehajolni egy pusziért és meg igy mutat jól. Kellemetlen mikor fogom a kezét és az ővé fel van emelve, hogy az enyémet elérje...:) 2cm differencia még bele fér de annál alacsonyabb ne legyen. 20L
2011. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

a legjobb az egészben, hogy még a nálam alacsonyabbak is így lekoptatnak


kedvesek vagytok nagyon


ám legyen én sem leszek többet jó hozzátok...

2011. nov. 24. 23:58
 3/52 anonim ***** válasza:
66%
Te talán nem éreznéd magad kellemetlenül egy nagy nő mellett? Nem éreznéd úgy mintha anyádnak fognád a kezét???
2011. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
58%
És még valami, ha az alacsonyabbak is lekoptatnak akkor nem ártana ha elgondolkodnál azon, mit rontasz el.
2011. nov. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

ma 23:59


nem is próbálkozom magasabb nőknél


nem tetszenek, csak az alacsony, vékony lányok


félreértettél valamit, nehéz a felfogásod?!

2011. nov. 25. 00:01
 6/52 anonim ***** válasza:
Mit takar az alacsony szó, hány cm magas vagy pontosan???
2011. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
69%
Na akkor meg? Tényleg magadba kéne nézni....nem gondolod? Lehet belülről nem stimmel veled valami ha ennyire nem érdekled egy nőt sem. A külső nem minden ha elég jó vagy belülről kivülről is fognak szeretni. Én konkrétan lesszarom a külsőt!
2011. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

ma 00:01

165cm


gúnyoljatok, röhögjetek, szarjatok le úgyis ez megy nektek megbántani a fiúkat


meg ugye ti vagytok az istennők, hisz olyan szépek vagytok agyon sminkelve


anélkül megnézném hogy néztek ki reggel kómásan

2011. nov. 25. 00:05
 9/52 anonim ***** válasza:
hat en magas vok, ugyh nalam szóba se jöhetnél.. de ha az alacsonyabbak is elkuldenek.. akkor.. mindent jol csinalsz?? hm?
2011. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

ma 00:05


de most őszintén mi abban a hiba, ha köszönök bemutatkozom, megírom, hogy szívesen megismerkednék veled


aztán vagy kapok pár "kedves" üzenetet vagy válaszra sem méltatnak

2011. nov. 25. 00:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!