Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A vékony, alacsony fiúknak miért nem adtok esélyt sem az ismerkdeésre?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy milyen alacsony vagyok a kezdeti érdeklődésetek fura mód egyből elszáll és utána még a üzenteimre sem vagytok hajlandóak visszaírni többet.
2011. nov. 24. 23:52
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
87%
ne irogassal nekik.. probalkozz eloben..
2011. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim válasza:

Nem is tudom.


Nem vagyok egy túl magas hapsi "172"

De valahogy én vonzom a nagydarab nőket.

Nem csak magasságra de testalkatra is.


Persze semmi bajom vele, mert én is inkább a latinos "Brazíl" típusuakat kedvelem, ahol van minden.


Volt már nem egyszer nállam valamivel magasabb barátnőm is főleg ha olyan cipőt vett fel, de eddig nem éreztem hátrányát.

2011. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

ma 00:12


ó, szerinted miért tértem át a netes ismerkedésre?!


mert élőben még "kedvesebbek" voltak velem...

2011. nov. 25. 00:13
 14/52 A kérdező kommentje:

ma 00:13


nem is mi rinyálunk ez ügyben, hanem a lányok


nem tudok melletted magassarkút felvenni nyanya nynya bla bla bla

2011. nov. 25. 00:14
 15/52 anonim ***** válasza:

amig igy vélekedsz roluk, h r.bancok, addig ne várd h bárki is kedves legyen veled..


amugy meg a magasság nem egyenlő azzal, h vki nagydarab.. sőt, ha vki magas, akkor jobban eloszlik rajta a súly, mintha alacsony lenne..

2011. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
78%

Azt mondod, hogy a vékony lányok jönnek be, tehát elismered, hogy nem mindegy. Egy lány miért is nem kedves csak azért, mert nem jön be neki az alacsony?


Mindenki amiatt rinyál, ami az ő problémája. Minden más kérdésben nyugodtan lehetnek válogatósak a lányok, kivéve ami az adott ember hátrányossága. Egy mackós pasinak az lesz a baja, hogy miért nem kell senkinek a felesleggel, de le fogja sz*rni, hogy 165 cm-es pasi nem kell nekik, sőt, meg fogja érteni őket. Ha valakinek nincs diplomája és emiatt pattintják le, akkor azon fog menni a hiszti, hogy a lányoknak ez miért feltétel, de le fogja sz*rni, hogy a mackós meg az alacsony pasik miért nem kellenek a lányoknak, sőt, egyet is fog érteni velük, mert hát fontos a külső. Ha valakinek gyereke van, perverziója, elálló füle, sánta, szegény, enyhén értelmi fogyatékos, nem szeret bulizni vagy kicsi a farka, mint mind azt fogja gondolni, hogy az ő baját tolerálni kell, mert ha nem teszed, szemét vagy, de igen elfogadóak, ha azt látják, hogy a lányok olyasmiben válogatósak, ami őket nem érinti.


Na most mivel mindenki másban szerencsétlen, azért hogy az összes pasinak legyen esélye, egy rendes lánynak nem szabad hogy legyen igénye. Semmilyen. Kivéve olyasmiben, amit a köz gázos meg ciki magatartásnak titulál, pl. ha számítógépen játszik az illető, mert ezt semmiképpen se tegye, fúj.


Ami még feltűnt, hogy rosszindulatú vékony fiú panaszait itt még nem olvastam, ők inkább szomorúak és beletörődőek. Nekik előbb lesz barátnőjük, mint valakinek, aki képes azon fröcsögni, hogy egy lány miért nem köt kompromisszumot az ő javára.

2011. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

ma 00:24


teljsen mindegy, nagyon sokáig szentként tiszteltem a lányokat és akkor sem voltam sikereebb náluk, sőt...


...csak megaláztak, kigúnyoltak, játszadoztak velem


elhitették, hogy tetszem nekik közben meg nem is


de én marha mindig reméltem, hogy vannak még szép és egyben kedves, normális lányok


de már tudom rohadt nagyot tévedtem


ideje felébredni az álomvilágból


megyek prostizni mert sajnos én is férfi vagyok és igénylegm a szexet

2011. nov. 25. 00:29
 18/52 anonim válasza:

""A kérdező kommentje:


ma 00:13


nem is mi rinyálunk ez ügyben, hanem a lányok


nem tudok melletted magassarkút felvenni nyanya nynya bla bla bla

2011. nov. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

ma 00:28


de nagy követelmény, hogy valaki ne egy elhízott egészségtelen disznóként éljen


az beteg, aki a túlsúlyos emberekhez vonzódik


nem ítélem el őket, de nem tudnék vonzódni hozzájuk, mert egészségtelenek és nem vonzóak

2011. nov. 25. 00:32
 20/52 anonim ***** válasza:

A törpékről nekem a Hófehérke meg a karácsonyi filmek jutnak eszembe, nem vonzóak.


[link]

2011. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!