Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A vékony, alacsony fiúknak miért nem adtok esélyt sem az ismerkdeésre?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy milyen alacsony vagyok a kezdeti érdeklődésetek fura mód egyből elszáll és utána még a üzenteimre sem vagytok hajlandóak visszaírni többet.
2011. nov. 24. 23:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

ma 01:10


a fenébe is


azért utasítottak el, mert megtudták, hogy milyen alacsony vagyok!!!


be is vallotta egyikőjük


másrészről meg nem volt ott olyan nagy ismerkedés, játszom a kedveset, ahogy a lányok is az elején ezt nem tagadom


utálom is ezt a jó fiúsdit már mert csak szívtam mindig ha így kezdgtemismerkedni

2011. nov. 25. 01:15
 32/52 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan minek olvastam ezt végig...


Erre csak azt tudom tenni, hogy lesüllyedek a te értelmi szintedre és csak annyit mondok:

Én 192cm vagyok nyenyenyeeeeeeeeeeeee



De most komolyan, ember. Mindenkinek vannak defektjei. Én a 103 kilómmal pont abba a kategóriába tartozom, amiről te annyit mondtál, hogy egészségtelen disznó.

Hát tudod mit? B@szódj meg. Megérdemled a sorsod. Isten nem ver bottal... De az lenne a csúcsok csúcsa, ha előbb találnék barátnőt mint te... Na az aztán durva lenne.



Ahelyett, hogy itt vonyítasz mint egy kis kertitörpe (apropó van egy kertitörpénk eladóba, nemkell? csajozhatnál vele... Guríthatnád magad mögött, hogy Ő a bátyám Ted. Ismered?) b@zd pofán magad, embereld meg magad és húzzál vissza csajozni. Sírd ki magad egy .txt-be, küld el annak akit érdekel és folytasd az életed...


21f

2011. nov. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

ma 01:25


hamarabb lesz nőd, ebben biztos vagyok szóval ne parázz


a lányoknak mindegy milyen hájas vagy, ha jó magas vagy emellett


nincs semmi bajom a férfiakkal

apámon kívül nem ártott sok nekem

ellenben nők közt meg sem tudnám számolni mennyi ártott már nekem így vagy úgy

2011. nov. 25. 01:30
 34/52 anonim ***** válasza:
93%

34:

Jééé, egy értelmes fiatalember :)

192 centihez a 103 kiló annyira nem is tűnik vészesnek.

A válaszodból az jött le, hogy neked sincs barátnőd (talán nem is volt), mégsem mocskolsz minden nőt.

Amennyiben így van, a hozzáállásodat oktatni kéne. Így (ha nem is rögtön), de biztosan lesz, aki szeret! Sok szerencsét a kereséshez!


26N

2011. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

utolsó:


gondolkodtam én is, hogy kellene kertitörpés poént gyártani, de semmi nem jutott eszembe, az utolsó bekezdés annyira zseniális, hogy folyik a könnyem a nevetéstől.


megnyugtatlak, előbb lesz barátnőd, ebben teljesen biztos vagyok.

2011. nov. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
ma 01:25-nek ment :)
2011. nov. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

ma 01:31


egy nő szájából máris hazugságnak tűnik azt hallani, hogy csak így tovább, majd lesz barátnőd


a frászt, ezek után mársi tudom, hogy mégsem lesz neki barátnője


folytasd tovább kedves sorstársam 103kilóval

és majd csak rájössz, hogy prostizni kellene vagy válj homokossá, mert máskülönben te is szűzen fogsz megöregendi minimum, rosszabb esetben a gatyád is rámegy sok piára meg a nők utáni hajkurászásra


én még balesetet is szenvedtem már nő miatt, de minek is próbálkoztam?!


ők sosem becsültek meg, amíg ott voltam a szemük előtt, hát én miért is becsüljem meg őket


főleg, ha mindenk az a férfi kell, aki üti, megcsalja vagy kihasználja


bizony


ja és amelyik férfi nem teszi ezt meg, azt majd a kedves párja az angyali bájos női teremtés fogja megtenni


apám jól tette, hogy verte anyámat és minket is


már látom igaza volt, én is őt fogom követni, igaza van!!!


asszony verve jó!!!

2011. nov. 25. 01:36
 38/52 anonim ***** válasza:
94%

Látom, itt most mindenki hülye, egyedül te vagy helikopter...

Én meg még szemétláda is vagyok, mert nőnek születtem.

A logikád több, mint vonzó, igazi úriemberi hozzáállásod van.

Lepontozhatsz, ahányszor akarsz, de csak egy kis szánalomkupac maradsz.

2011. nov. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

ma 01:42


nőnek nincs nehéz dolga


minden ronda, hájas nőnek van párja


de sok rendes, kedves fiúnak nincs nője


elég szétnéznem az ismerőseim közt, ők valóban rendes, tisztességes, dolgozó, férfiak,


gané, cigányfajzadékokkal és naplopókkal, meg izomagyú, agyilag zokni senkikkel nem veszem magam körbe,akiket ti nők igazán imádtok, akikre benedvesedtek és egyből szajha üzemmódba kapcsoltok


nem igazságos ez, hol van itt az egyenlőség, miért van annyi magányos férfi és miért annyi beképzelt rib@nc??!!

2011. nov. 25. 01:46
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a dícsértet, de nemhiszem, hogy kiérdemelném. Én inkább érdeklődök az ellenkező nem iránt, ahelyett, hogy elhordanám. Nekem is vannak mércéim, tudomásul veszem hogy másnak is.

(Apropó mérce. Pár órája írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban, a 26 éves nőnek üzenném, ha még nem tette, ő is kifejthetné a véleményét.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. , bocs a spamért :D)


Kérdező. Eltalálták a tippeket. Nem volt nőm. De engem fenemód nem érdekel annyira, hogy mikor vesztem el az amúgy sem létező szüzességem. Lehet, hogy emiatt kevésbé vagyok férfi, bánja a fene. Ha 28 évesen vesztem el akkor legyen akkor. Ismerem magam, tudom, hogy olyan emberrel nem jönnék össze, aki a szikráját mutatja annak, hogy ez számára gond.

Ha meg 35 éves koromban sem, hát na majd akkor kitalálom, hogy mit csinálok. De az még addig 14 év b@zdmeg... Túl sokat görcsölsz ezen. Igazat adok azoknak, akik azt mondják, ha nem erőlteted, na majd akkor jön össze. Te, én még életemben nem hallottam haveroktól (akik teszem hozzá, nem hozzám, hozzánk hasonlóak...), hogy na akkor most rágyúrúnk a csajozásra.


Valahol olvastam korábban, hogy az egész egy játék. Mármint a felfogás. Ha túl komolyan veszed, elrontod a játék élményt. Azonban egy játéknak vesztesei is vannak ám. Aki viszont nem tud emelt fővel veszteni, az nem igazi játékos.


Szerinted azok a fickók, akiket lehordasz minden sz@rnak, kigyúrt, magas hercegeknek, hogyan tolják a témát? Rágörcsölve? F@szt... Lemennek partyzni, ha összejön valami, összejön, ha nem hát nem.

Legyél laza, kedves, de tudd hogy ki vagy és hol a helyed. Tévedésben élsz, ha azt hiszed, hogy az alacsonyságod miatt bármilyen hátrányba kerülsz... Csak épp annyira mint én esetleg a túlsúlyommal. (sőt szerintem még annyira sem, de ezen össze ne vesszünk) Ennyi.


Épp minap beszéltem a legjobb barátommal, ő 3 évvel fiatalabb nálam, 170cm magasság kb, 90kiló, nem, nem izom, és meséli, hogy suliba kezdeményezett nála egy csaj. Mutatta FB-n, és pislogtam mint a sz@r, mert tök helyes kicsaj volt. Kis köpcös srác, csak annyi hogy rendjén van mindenhogyan.

Jó hogy itt levezetheted a dühöd, még sem vázákat törsz össze, de talán kicsit lazábban kéne venni a dolgokat. Származik abból bármilyen hátrányod, ha nincs barátnőd? Nekem nem, nálad nem tudom mi a helyzet.


Férfi vagy az ég szerelmére, húzd ki magad, és told arrébb a szekeret.



21f

2011. nov. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!