Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A vékony, alacsony fiúknak miért nem adtok esélyt sem az ismerkdeésre?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy milyen alacsony vagyok a kezdeti érdeklődésetek fura mód egyből elszáll és utána még a üzenteimre sem vagytok hajlandóak visszaírni többet.
2011. nov. 24. 23:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Annyira örülnék, ha meleg lennél, akkor nem fenyegetne az a veszély, hogy véletlenül bepróbálkozol nálam.


A magas pasik, tehát mondjuk 170+ centi, azok, akikkel hajlandóan összejönni a nők, mind megcsalják a párjukat, wow :D Ugyanígy, aki magas (170+), az mind tökéletes :D Ha egy lány nem kefél egy hónapig, akkor ráfanyalodik az apró karácsonyi gnómokra, de megteszi az is, ha pasihiány idején veszel neki egy norvégmintás pulóvert, amit beszórsz csillámporral :D


Minden lány r*banc, akinek nem kell a picike, bocsánat, csak a vékonyak, mert a túlsúlyos az nem ember. :DDD


Sírok, fetrengve sírok, minden hátrányos helyzetű p

2011. nov. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
92%
Na szóval minden hátrányos helyzetű pasi ugyanezzel a szöveggel jön, hogy az összes lány rib*nc, akinek vannak igényei, de a te esetedben nem az összes, csak a vékonyak, mert a túlsúlyos az már nem ember. Megnyugtatlak, hogy Télapó koboldja sem az. :D
2011. nov. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Felszólalnak azok, akiknek gőzük sincs arról milyen ebben a szar testben szenvedni.
2011. nov. 25. 00:51
 24/52 A kérdező kommentje:

Fogtok ti is még úgy szenvedni ahogy én.


Élvezzétek, amíg lehet a nyavalyás életetek.


Addig keféljetek, amíg nem lesztek AIDS-esek, büdös ringyók.

2011. nov. 25. 00:53
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Veled nem a magasságod a baj, hanem hogy személyiségre egy nyomorék vagy. Lehet hogy a sikertelenséged miatt vagy megkeseredett, de gondolom amikor ránézel egy kövér nőre, téged sem érdekel, hogy önhibáján kívül néz-e úgy ki, ahogy.
2011. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Magyarországon kevesebb mint 2000 HIV pozitív embert diagnosztizáltak az elmúlt több 20-30 évben. Nem félsz, hogy amint elkezdesz férfiakkal szexelni, te is éces leszel? Nagy részük ugyanis homoszexuális.
2011. nov. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

képzeld vannak kövér nő ismerőseim, vannak egészen kedves és egészen utálatosak is köztük


de kit érdeklenk a kövérek, nem róluk kéne még mindig csámcsogni hacsak nem a válaszolók között vanank, akik ide tartoznak


lehet próbálkozni kövér pasiknál van jó pár


vékony fiúhoz jobban passszol egy vékony lány


nekem nincs nagy igényem, vékony legyen a lány és fogjon meg benne valami arcra, kisugárzásra


húú de nagy igények,de én vagyok mégis a sz@r meg a gonosz törpe


nem szoktam ilyen lenni, de már úgy felb@szták az agyamat a mai nap, meg ez a sok felgyülemlett kudarc párkapcsolati élet terén, hogy ez minden normális embert megviselne már idegileg


de írhatok én akármit nem is érthetitek ti ezt meg


jó lenne, ha felszólalna itt más alacsony, vékony fiú is, aki hozzám hasonlóan szenved és el van nyomva

de persze nem sokan vagyunk, hiszen utálnak a nők minket, így kipusztulásra vagyunk ítélve


én pechemre ezen kihalóban lévő faj közé tartozom


szeretnék én is olyan szemét lenni veletek, ahogy velem is bántatok ti lányok,nők!

2011. nov. 25. 01:05
 28/52 anonim ***** válasza:
61%

Na de az normális, hogy te diszkriminálod a túlsúlyos nőket, az viszont nem, ha a neked tetsző lányok az alacsony pasikat? Értem, hogy igazságtalan a helyzeted, de a válogatás miatt még nem ribi egy lány sem, neked sem jó akárki.


A törpézést ne vedd figyelembe, nem gondoltam komolyan, írtam a másik kérdésedhez, hogy nálam nem lenne kizáró ok a magasságod. Viszont azt hozzáteszem, hogy a lehangoló hozzáállásod és a dühöd annál inkább.

2011. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

ma 00:53


nem fogok én szexelni csak leszopatni magamat


még fizetnek is érte


a szerzett pénzből pedig a legszebb qrvákat fogom szétkefélni


amúgy sajnos nem vagyok homokos, pedig édekes mód a férfitársaim szerint helyes, jó pasi vagyok ilyen magasság mellett is, ez vicc!!


azokat, akiket kívánnék nem tudom megszerezni, pedig megőrülök annyi szép nőt látok,de egy átkozott homokosnak meg bejövök!


beteg egy társadalom ez én mondom


mind miattatok van ti szent, angyali nők!

2011. nov. 25. 01:10
 30/52 anonim ***** válasza:
88%

Milyen érdekes, hogy akiknek bejöttél, végül csak játszadozni akartak veled...

Nem kiderült véletlenül, mekkora passzív(?)-agresszív idióta vagy? Tehát megismertek jobban és úgy voltak vele, hogy kösz, de kösz nem?

Az alapján, amit itt művelsz, simán el lehet rólad képzelni.

2011. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!