Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem ért meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem ért meg a barátnőm? Vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt. Szeretem, ő a mindenem.

Alig két hónappal ezelőtt még ő is bőven cigizett, de leszokott. Azt mondja azért, mert mostmár irritálja a szaga. Én még mindig cigizek, de a barátnőm folyton azt kéri,hogy ne tegyem, mert állítása szerint undorodik a cigis szagomtól. Még ha csak egy nagyon kicsit is érződik. Nem bírja elviselni. Azt mondta, hogy ő még azért is tette le a cigit, mert nem szerette volna, ha engem zavar a szaga, mikor pl. megpuszil.

De egyszerűen nem fogja fel, hogy nekem szükségem van arra a napi 1-2 szál cigire. Nem követelőzik, de látszik rajta, hogy pl. rosszul esik neki és besértődik, mikor észre veszi,hogy cigi van nálam vagy ha kicsit megérzi a szagát. Miért nem képes felfogni,hogy nekem szükségem van a cigire, hogy lenyugtasson?

Tegnap azt mondta, hogy eleget türte azt, hogy én szívom a cigit és eleget türte a szagom és válasszak. Vagy ő vagy a cigi, mert nem akar egy olyan srácot megölelni, aki bűzlik a cigitől.

Szerintem ha igazán szeretne nem állítana választás elé. Mit tegyek?


2011. nov. 24. 14:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Amugy amikor azt mondják dohányos roszab ember nem máshoz viszonyitják hanem saját magához azért ere már rájöhetnétek...
2011. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

„És itt nem azon van a lényeg, hogy a férfi parancsolgat a nőnek, vagy a nő a férfinak, hanem az,hogy egy párkapcsolatban nem szokás ilyen kompromisszumok elé állítani a másik felet. Pláne, ha régebben a barátnője is cigizett.”


Ugyanakkor nem szokás a másik egészségét tönkretenni. A sajátodat lesz.rom, nyírd ki magad a cigivel, ha ez jó neked, meg mást ne kényszeríts már rá, hogy tolerálja az életmódodat. Igen cigizett, de volt benne annyi akaraterő, hogy abba hagyja, ami becsülendő dolog.


„Pláne, hogy a kérdező által írt napi 1-2 szál egyáltalán nem az elviselhetetlen kategória.”


A narkósok is így kezdik. Ez csak egy kis fű. Mit árthat? Aztán jönnek a kemény drogok. A nikotinisták is csak egy-két szállal kezdik, ami nagyon hamar felmegy egy-két dobozra.


„Attól, hogy ez nem a cigi, még semmivel nem leszel jobb ember, mint a dohányzók.”


Egy szóval nem írtam, hogy jó ember lennék, de a dohányosoktól az vagyok.


„Az egészségről meg annyit, hogy amennyiben városban élsz, egyébként is annyi káros anyagot szívsz be, hogy ha hajlamod van a tüdőt érintőbetegségekre, akkor amúgy is lesznek bajok a tüdőddel, akár cigizel, akár nem.”


Falun élek már nyolc éve. A mondatod többi része pedig pusztán feltételezés, nem érvelés. Ha városban élsz, ha hajlamos vagy stb.


„Ha meg bírja a szervezeted, akkor a cigi sem fog megártani. Bocs az offért, csak már idegesítenek az ilyen dohányosellenes megmondóemberek.”


Mint korábban írtam mindegyik azt hiszi, hogy ő a kib.szott kivétel, akinek az égvilágon semmi baja nem lesz. Nem a lóf.szt. Találd már azt is ki, hogy a dohányzás tulajdonképpen egészséges. Idióta. Mint mondtam, cigizzél nyugodtan, b.szd tönkre az egészségedet és az életedet, de az enyémet nem fogod.


Off. Én pedig a tetű dohányosokat rühellem, mert kib.szott önzőek. Kiskorában az öcsémnek asztma jellegű betegsége volt, így a kórlapján három felkiáltó jellel volt írva, hogy dohánymentes környezet. Azt hiszed apámat érdekelte. Szinte nem is láttam cigi nélkül a pofájában. A fehér függöny és fal pár hónap alatt barna lett és nagy ívben lesz.rta, hogy rajta kívül még három másik ember él a lakásban.

Rohadt kib.szott drogos g.cik vagytok mindannyian. Ha rajtam múlna bezárnálak titeket egy szobába, ahol csak egy TV lenne, amiben egész nap cigis reklámok mennének. Ha pedig már kikészültetek, elnyomnám a homlokotokon.

2011. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!