Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem ért meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem ért meg a barátnőm? Vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt. Szeretem, ő a mindenem.

Alig két hónappal ezelőtt még ő is bőven cigizett, de leszokott. Azt mondja azért, mert mostmár irritálja a szaga. Én még mindig cigizek, de a barátnőm folyton azt kéri,hogy ne tegyem, mert állítása szerint undorodik a cigis szagomtól. Még ha csak egy nagyon kicsit is érződik. Nem bírja elviselni. Azt mondta, hogy ő még azért is tette le a cigit, mert nem szerette volna, ha engem zavar a szaga, mikor pl. megpuszil.

De egyszerűen nem fogja fel, hogy nekem szükségem van arra a napi 1-2 szál cigire. Nem követelőzik, de látszik rajta, hogy pl. rosszul esik neki és besértődik, mikor észre veszi,hogy cigi van nálam vagy ha kicsit megérzi a szagát. Miért nem képes felfogni,hogy nekem szükségem van a cigire, hogy lenyugtasson?

Tegnap azt mondta, hogy eleget türte azt, hogy én szívom a cigit és eleget türte a szagom és válasszak. Vagy ő vagy a cigi, mert nem akar egy olyan srácot megölelni, aki bűzlik a cigitől.

Szerintem ha igazán szeretne nem állítana választás elé. Mit tegyek?


2011. nov. 24. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Az egyéni vélemény, hogy a csaj túlzásba viszi..

Én barátom dettó ilyen napi 2-3 cigi (max !!) de nem rinyálok érte...

Sosem tenném ki ilyen helyzetnek hogy válasszon, a cigi vagy én..

Amúgy ha ezt komolyan gondolta akkor csak egy kérdést kell magadnak feltenned: Szereted-e annyira fontos-e neked annyira hogy letedd a cigit.

(Mellesleg ha nem találkoztok szerintem simán gyújts rá, csak előtte ne, meg amikor rá nem sokkal találkoztok)

Remélem tudtam segíteni :D 17/L

2011. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted őt akkor tedd le a cigit.
2011. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Na jó, de pl. múltkor is úgy volt,hogy nem találkozunk mert ő barátnős én meg haveros napot tartok, de a városban a két banda összefutott...

A haverjaim mind azt mondják,hogy a lánynak van igaza és ha tényleg szeretem, akkor a cigi nem tőlt be fontosabb szerepet. Mert ha idegesíti a szaga akkor idegesíti. (+ megjegyezték,hogy inkább tiszteljem a barátnőmet, mert ő is cigizett már elég régóta, de letette a cigit, mert nem bírta elviselni, hogy büdösen bújik hozzám stb...)

Haverjaim is túlzásokba esnek...

2011. nov. 24. 14:20
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

az tuti..

hamár ott tartunk hogyha szereted a barátnődet akkor lerakod a cigit akkor már ott is tartunk hogy ha a barátnőd szeret akkor elviseli veled együtt a cigidet is....

istenem :D mennyi esze van sok embernek. :D

2011. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Abba azért gondoljatok már bele, hogy pl. vannak akiknek igenis elviselhetetlen a cigiszag. Vannak akiknek valóban undort keltő, ha megöleli a szívszerelmét és az a kellemes illat helyett a ciginek a füstjét érzi rajta.

Ha a lány nem bírja, akkor nem bírja. Ha igazán szereted, leteszed a cigit és elfogadod, hogy neki ez rossz.

Találj mást, ami lenyugtat.

Mondom én ezeket úgy, hogy cigizek...

2011. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem válaszd a cigit! Ne, hogy már az a hülye lotyó parancsolgasson neked!


ui: a csaj számát majd privibe elkérném

2011. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
melyik csaj számát? :D a kérdező csajáét? :D
2011. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

en sem laknak egyutt egy hamutartoval. es valojaban miert is cigizel? milyen pluszt ad neked? tudorakot?


bar csak ilyen problemaja lenne mindenkinek....

2011. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt hagyd abba a dohányzást, ne egy lányért, a belső szerveid egész életedben veled lesznek...
2011. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy boldog párkapcsolatért, pár dolgot meg kell tenni. Én a helyedben letenném a cigit... Elhiheted, nem lesz károdra...
2011. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!