Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem ért meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem ért meg a barátnőm? Vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt. Szeretem, ő a mindenem.

Alig két hónappal ezelőtt még ő is bőven cigizett, de leszokott. Azt mondja azért, mert mostmár irritálja a szaga. Én még mindig cigizek, de a barátnőm folyton azt kéri,hogy ne tegyem, mert állítása szerint undorodik a cigis szagomtól. Még ha csak egy nagyon kicsit is érződik. Nem bírja elviselni. Azt mondta, hogy ő még azért is tette le a cigit, mert nem szerette volna, ha engem zavar a szaga, mikor pl. megpuszil.

De egyszerűen nem fogja fel, hogy nekem szükségem van arra a napi 1-2 szál cigire. Nem követelőzik, de látszik rajta, hogy pl. rosszul esik neki és besértődik, mikor észre veszi,hogy cigi van nálam vagy ha kicsit megérzi a szagát. Miért nem képes felfogni,hogy nekem szükségem van a cigire, hogy lenyugtasson?

Tegnap azt mondta, hogy eleget türte azt, hogy én szívom a cigit és eleget türte a szagom és válasszak. Vagy ő vagy a cigi, mert nem akar egy olyan srácot megölelni, aki bűzlik a cigitől.

Szerintem ha igazán szeretne nem állítana választás elé. Mit tegyek?


2011. nov. 24. 14:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"De egyszerűen nem fogja fel, hogy nekem szükségem van arra a napi 1-2 szál cigire."


Senkinek sincs szüksége a cigire. Talán ha nem szívnál naponta, akkor meghalnál? Ez tipikus önző, szemét függő duma.


"Miért nem képes felfogni,hogy nekem szükségem van a cigire, hogy lenyugtasson?"


A legagresszívabb elmebetegeket is nikotinnal nyugtatják a diliházakban, mert nehezebb leszokni róla, mint a heroinról. Ha ilyen idegbeteg vagy, akkor szedjél nyugtatót.


"Tegnap azt mondta, hogy eleget türte azt, hogy én szívom a cigit és eleget türte a szagom és válasszak. Vagy ő vagy a cigi, mert nem akar egy olyan srácot megölelni, aki bűzlik a cigitől.

Szerintem ha igazán szeretne nem állítana választás elé."


Ha neked fontosabb, hogy azt a büdös, kátrányos szart szívd, akkor hagyd ott a csajt. Minden függő áldozatnak tekinti magát, aztán várja, hogy a környezete tolerálja és sajnálja. Ha pedig te szeretnéd, akkor képes lennél letenni azt a k.rva cigit, a miatta akarok egy kicsit jobb ember lenni szellemiség jegyében.

Nekem sem kéne olyan csaj, aki fontosabbnak tartja a saját önzőségét, mint engem. Nyilván a hasonszőrű társaidtól fog megértő választ kapni, de a normálisaktól nem hiszem.

2011. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A cigit választottam.

2011. nov. 24. 16:39
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted:D Nehogy már a csaj próbáljon neked parancsolgatni.
2011. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

szerintem túlzásba viszi pláne hogy ő is cigizett..

de látom már megoldódott a probléma:D

2011. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
74%

Ő is cigizett. De amint lett kapcsolata, azt fontosabbnak tartotta és szeretett volna illattal hozzábújni a párjához, nem szaggal.


Sajnálom a csajt, hogy összehozta a sors egy ilyen pasival...De szerintem csak jól járt, hogy vége lett ennek a kapcsolatnak.

2011. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Most lapátra tetted azzal a szöveggel, hogy "Inkább a bagót választom, bocs" ? Nem értem, hogy tudtál ilyet tenni, amikor rögtön azzal indítottad a történetedet, hogy ő a mindened.

Abban egyetértek veled, hogy ha valakit teljes szívből szeretünk, akkor elnézzük neki a dolgait/azokkal együtt szeretjük. De kizárt dolog, hogy attól jobban érzed magad, ha itt sajnáltatod magad. Számomra rettentően szánalmas, amit teszel.

2011. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mindenképp jobb a lánynak nélküled.


Amúgy nagyon szemét dolog valakit választás elé állítani, akármivel is. Viszont ha tényleg szeretted volna a lányt, már akkor letetted volna a cigit, mikor még nem szólt érte, csak látszott, hogy rosszul esik neki.


Jól döntöttél, majd jön olyan, aki miatt bármitől megválnál kérés nélkül.

2011. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Jól tetted:D Nehogy már a csaj próbáljon neked parancsolgatni."


Neked se volt mostanában csajod mi? De lehet, hogy egyesek ezt is jól megtudják indokolni. Végül is a cigi, nem hazudik, nem csal meg, nem használ ki, nem kell rá randi címén költeni, kielégíti bizonyos szükségleteidet stb. Igaz, hogy kb 600 forint egy csomag és a sok barom akkor is meg veszi, ha majd 1000 forint lesz, függő és halálos beteg leszel, de hát ki a f.szt érdekel, mert ugye te vagy a kib.szott kivétel, akinek úgysem lesz baja.


Kérdező: gondolom nem sokára felteszel egy kérdést, hogy kedves, normális srác vagyok, mégsincs barátnőm. Mi hiba bennem?

2011. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 18/18 tegnap 11:22

Hát tényleg nem volt mostanában csajom csak barátom, mivel csaj vagyok. És itt nem azon van a lényeg, hogy a férfi parancsolgat a nőnek, vagy a nő a férfinak, hanem az,hogy egy párkapcsolatban nem szokás ilyen kompromisszumok elé állítani a másik felet. Pláne, ha régebben a barátnője is cigizett. Pláne, hogy a kérdező által írt napi 1-2 szál egyáltalán nem az elviselhetetlen kategória. És hogy egy régi számot idézzek: "Mindenki függ valamitől." Te nem cigizel, erre büszke is vagy, oké. De biztos Neked is van valami amire feleslegesen költöd a pénzed. Attól, hogy ez nem a cigi, még semmivel nem leszel jobb ember, mint a dohányzók. Az egészségről meg annyit, hogy amennyiben városban élsz, egyébként is annyi káros anyagot szívsz be, hogy ha hajlamod van a tüdőt érintőbetegségekre, akkor amúgy is lesznek bajok a tüdőddel, akár cigizel, akár nem. Ha meg bírja a szervezeted, akkor a cigi sem fog megártani. Bocs az offért, csak már idegesítenek az ilyen dohányosellenes megmondóemberek.

2011. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

érdekes

vanak ingyenes és egészséges fügöségek is^.^

2011. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!