Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a barátnőm ilyen hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a barátnőm ilyen hülye, vagy az összes többi lány/ nő?

Figyelt kérdés

Nem szeretek általánosítani, de mostanában arra a tényre döbbenek rá, hogy a lányok/ nők külön faj az embertől. Mind, ha nem tudnának értelmes emberként gondolkodni. Oké, hogy vannak, fiúk között is, olyan hülyék mint a nagy alföld, de ők nem egyetemen vannak, hanem egy kocsmában isszák el a maradék agysejtjüket.

Lásd a mostani barátnőmet. Egyetemista, jó tanuló, elég jómódú családból való. Eleinte azt hittem, hogy értelmes, de 2év kapcsolat után kiderült, hogy ő sem teljesen 100-as. Akkora marhaságokat beszél, hogy már nem bírom őket szó nélkül hagyni, és ezért mostanában sok vita van kettőnk között. Pl. miért kell a lányoknak mindenbe beleszólniuk?? Ha valamihez fingjuk sincs, miért nem bírják ki, hogy ne osztják ki az észt a témáról. Én ha valamit nem tudok, akkor kussolok, és próbálom a beszélgetést elterelni, beszéljünk olyanról ami érdekel, amiben jártas vagyok, de nem mondok badarságokat.

Pláne nem 22 éves fejjel. Barátnőm 21 éves. Mostanában vitázunk mindenen politikától kezdve mindenen, még szexen is. Ha mondok neki valamit, azt nagy valószínűséggel el kell mondanom 10perc múlva is, mert nem fogta fel elsőnek. Egyik fülén be, a másikon ki is ment. És ha emlékeztetem rá, hogy már mondtam neki, akkor meg engem szid le, TUDNOM KELLENE, HOGY NEKI ISMÉTELGETNI KELL DOLGOKAT, hogy megértse. Mint valami óvodásnak. Szerintem, ha valaki szereti a másikat, akkor figyel arra amit pofáz neki.


Részt vett az ANYJÁVAL egy 'agykontrol' tanfolyamon 40.000FT-ba került néhány alkalom, és jövőre el akart vinni engem is, amikor elmondtam neki, hogy én ilyen hülyeségre nem adok ki pénzt, akkor mondta, hogy már ő se akar menni, de akkor miért mondta először még azt, hogy menjünk el ketten is? Ez ilyen gondolattal gyógyítós izé, bizonygatta, hogy mennyire beválik, de az egész egy nagy marhaság. Akkor gondoltam kidobom, amikor bebizonyosodott, hogy ilyen hülyeségekbe hisz. Elrettentésként, mutattam neki egy videót, hogy hátha észhez tér, de nem tért. Ezt a videót: " http://www.youtube.com/watch?v=M-9rkNcZaiA" Megnézte és elkezdte elemző szemmel elemezni a történteket, én azt hittem elbőgöm magam, több mint egy éves kapcsolatnak azért legyen vége, mert kiderül szellemi fogyatékos a csaj, de voltak jelek, én vagyok a hülye, hogy nem dobtam már rég ki. Ha nem áldoztam volna eddig is százezreket a kapcsolatba, akkor már rég elküldtem volna a fenébe. Ő is hisz ebbe a baromságba meg az anyja is, persze a családja férfi tagjai nem. Az önéletrajzába is beírta, hogy neki 'Agykontrol diplomája van' és bizonygatta nekem, hogy vannak olyan állások, ahová csak olyat vesznek fel, aki rendelkezik ezzel a szar oklevéllel. Olyanokat csinált, hogy BOLTBAN nekiállt meditálni, és várta, hogy kinyissanak egy másik pénztárat. Vagy amikor nyerős csokit vesz összekulcsolja a kezét és úgy meditál.

Na mindegy túltettem magamat a dolgok, megbeszéltük, hogy nem fog benne hinni, de mindig jött valami helyébe. Például egyszer kérdezte, hogy milyen szavakat szeretnék szexnél a szájából hallani. Ki kérdez ilyet??? Nem az a jó, ha a lánynak természetesen jönnek ki a szájából?? Mondtam neki, hogy gondolkodjon rajta mit szeretne egy fiú hallani. Hát mondott kettő akkora nagy baromságot, hogy azt már nem igaz. Első: "Azt szeretném ha elélveznél kukiiii" és "Ez a legnagyobb kuki ami eddig láttam" Erre csak annyit, hogy elméletileg soha másikat nem látott élőben. De felhozza bennem a kételkedést ezzel, hogy igaz-e. Nem épp tanácsos szerintem ilyet mondani egy fiúnak. Ebből is vita volt, mert mondtam neki, hogy ekkora baromságokat, hogy találhat ki. Erre megint én lettem a hibás, mert ő egy kislány, és neki nem meséltek erről a szülei, és honnan tudhatná. Mindenre ez a válasza amihez hülye, hogy őt nem tanította meg senki, de kit tanítanak meg arra, hogy mit nyögjön szex közben?? Mivel túl hosszú lesz nem írok többet. Még annyit, hogy egyszer szóba kerültek a nyomtatók, és eldicsekedett vele, hogy az övékében milyen rég nem kellett tintapatront cserélni. Megkérdeztem milyen van nekik, erre mondta hogy LÉZERNYOMTATÓ. vége


2011. febr. 17. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
na ezt ha valaki végigolvassa..
2011. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%

Szimplán tökkelütött a nők 90 %-a, szokj hozzá....


(és most nagyon-nagyon szépen fogalmaztam)


Hidd el, engem is kiakasztanak! Hisztiznek minden sz*ron, állandóan értetlenkednek, kétszínűek, hazudoznak, pénzéhesek, és a legtöbb még szexre sem jó, mert "most fáj a feje", vagy "tök ideg, mert épp megjött a menzije"...

:S



Kevés a kivétel.



Nem lennék férfi...


19/N

2011. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
És még le se írtam mindent :S
2011. febr. 17. 20:10
 4/26 szamóca. ***** válasza:
93%

hát te sem vagy százas.

ha nem tetszik lépj tovább.

de az általánsoításnak még mindig nem látom értelmét, ez is csak egy példa volt. ennél súlyosabb hibákkal találkoztam férfi által, mégsem sütöm rá az összesre, mert tudom hogy utánozhatatlan barom volt az exem.

2011. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nehéz továbblépni, ha arról beszél, hogy utána felvágja az ereit. Amikor megismertem teljesen jó volt a kapcsolatunk, miért kellett megbolondulnia? És másokat is írhattam volna nem csak őt. Az én anyám se komplett. Jehova tanúja, és várja, hogy eljöjjön armagedon, már elegem van belőle is.
2011. febr. 17. 20:15
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Látszik, fiatal vagy még kérdező. Igaz, kissé az eroteria rovatba való a barátnőd, de az, hogy mindenbe belebeszélnek a nők, az igaz. Ne akard megérteni. Az, hogy az ilyen "energizálás" marhaságnak bedől, az már csak a hiszékenységen, és a befolyásolhatóságon múlik (ahogy írtad, hogy te nem adsz ki pénzt arra a marhaságra, akkor ő sem). A butaságot pedig nem lehet a nőknél fokozni, tisztelet a kivételnek. Így kell elfogadni őket. Az a szexuális téma, szerintem inkább a nevelésre vonatkoztatható vissza, inkább hagyjuk.


Így kell a nőket elfogadni, ne keress az ilyen dolgokban értelmet.

2011. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg vele, hogy nem illetek össze, és lépj tovább, ha ennyire hülyének tartod.

Egyébként még megjegyezném, hogy az agykontroll nem egyenlő az ilyen BP TV-s f*szságokkal, hanem egy komolyabb módszer, ami igen is működik (vagy az a sok orvos és tudós is hülye aki ezt állítja:))

19/F

2011. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 szamóca. ***** válasza:
100%

ha azzal fenyeget öngyilkos lesz, hagyd ott bátran: nem lesz az.

hidd el, ugyanilyen típusú butaságokat követett el az exem is, kezdve onnan hogy megszállottan hitt ebben az energiaküldözgetős lófüttyben, folytatva azzal hogy ha egészen kevés ironiát, metaforát, vagy bármi "furmányos" dolgot belefűztem a modnanivalómban ő már nemértette, egészen odáig, hoy olyan buta volt szegény mint a föld.

azt elismerem hoyg al egtöbb nő kétszínű hazug kígyó, ez oké, utálom is őket ezért, és valóban mindenbe belepofázunk (ezt én si :DDD ) de azért ti is tudtok szépeket, ha már általánosítunk. ugyhogy ne vetísd ki ezeket minden nőre, a barátnőd meg hagyd ott, nem szereted már.

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Sok pasi is ugyanúgy olyan témákba szól bele, amikről fingja nincs. Csak egy pasi soha nem hinné el magáról, hogy igazából nem is ért hozzá.

De nem is ez a lényeg.

Hagyd ott azt a lányt, nem vagytok egymáshoz valók. Láthatólag teljesen más a világnézetetek, az érdeklődési körötök, az elvárásaitok.


Az meg miért tartozik itt a közre, hogy mit mond neked az ágyban szex közben?

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez a lány butább a sokévi átlagnál.

Én is 21 vagyok, igaz barátom sincs, de ezen a sztorin nevetnem kell....sajnos.

Ez az agykontrollos tanfolyam egy nagy beetetés szerintem és még pénzt is kérnek érte. Az oké, ha valaki hisz valamiben, de ez meditációs és egyéb dolgok a boltban, hát az a gáz, hogy ma sokan tényleg ekkora baromságokra dobnak ki pénzt.

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!