Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a barátnőm ilyen hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a barátnőm ilyen hülye, vagy az összes többi lány/ nő?

Figyelt kérdés

Nem szeretek általánosítani, de mostanában arra a tényre döbbenek rá, hogy a lányok/ nők külön faj az embertől. Mind, ha nem tudnának értelmes emberként gondolkodni. Oké, hogy vannak, fiúk között is, olyan hülyék mint a nagy alföld, de ők nem egyetemen vannak, hanem egy kocsmában isszák el a maradék agysejtjüket.

Lásd a mostani barátnőmet. Egyetemista, jó tanuló, elég jómódú családból való. Eleinte azt hittem, hogy értelmes, de 2év kapcsolat után kiderült, hogy ő sem teljesen 100-as. Akkora marhaságokat beszél, hogy már nem bírom őket szó nélkül hagyni, és ezért mostanában sok vita van kettőnk között. Pl. miért kell a lányoknak mindenbe beleszólniuk?? Ha valamihez fingjuk sincs, miért nem bírják ki, hogy ne osztják ki az észt a témáról. Én ha valamit nem tudok, akkor kussolok, és próbálom a beszélgetést elterelni, beszéljünk olyanról ami érdekel, amiben jártas vagyok, de nem mondok badarságokat.

Pláne nem 22 éves fejjel. Barátnőm 21 éves. Mostanában vitázunk mindenen politikától kezdve mindenen, még szexen is. Ha mondok neki valamit, azt nagy valószínűséggel el kell mondanom 10perc múlva is, mert nem fogta fel elsőnek. Egyik fülén be, a másikon ki is ment. És ha emlékeztetem rá, hogy már mondtam neki, akkor meg engem szid le, TUDNOM KELLENE, HOGY NEKI ISMÉTELGETNI KELL DOLGOKAT, hogy megértse. Mint valami óvodásnak. Szerintem, ha valaki szereti a másikat, akkor figyel arra amit pofáz neki.


Részt vett az ANYJÁVAL egy 'agykontrol' tanfolyamon 40.000FT-ba került néhány alkalom, és jövőre el akart vinni engem is, amikor elmondtam neki, hogy én ilyen hülyeségre nem adok ki pénzt, akkor mondta, hogy már ő se akar menni, de akkor miért mondta először még azt, hogy menjünk el ketten is? Ez ilyen gondolattal gyógyítós izé, bizonygatta, hogy mennyire beválik, de az egész egy nagy marhaság. Akkor gondoltam kidobom, amikor bebizonyosodott, hogy ilyen hülyeségekbe hisz. Elrettentésként, mutattam neki egy videót, hogy hátha észhez tér, de nem tért. Ezt a videót: " http://www.youtube.com/watch?v=M-9rkNcZaiA" Megnézte és elkezdte elemző szemmel elemezni a történteket, én azt hittem elbőgöm magam, több mint egy éves kapcsolatnak azért legyen vége, mert kiderül szellemi fogyatékos a csaj, de voltak jelek, én vagyok a hülye, hogy nem dobtam már rég ki. Ha nem áldoztam volna eddig is százezreket a kapcsolatba, akkor már rég elküldtem volna a fenébe. Ő is hisz ebbe a baromságba meg az anyja is, persze a családja férfi tagjai nem. Az önéletrajzába is beírta, hogy neki 'Agykontrol diplomája van' és bizonygatta nekem, hogy vannak olyan állások, ahová csak olyat vesznek fel, aki rendelkezik ezzel a szar oklevéllel. Olyanokat csinált, hogy BOLTBAN nekiállt meditálni, és várta, hogy kinyissanak egy másik pénztárat. Vagy amikor nyerős csokit vesz összekulcsolja a kezét és úgy meditál.

Na mindegy túltettem magamat a dolgok, megbeszéltük, hogy nem fog benne hinni, de mindig jött valami helyébe. Például egyszer kérdezte, hogy milyen szavakat szeretnék szexnél a szájából hallani. Ki kérdez ilyet??? Nem az a jó, ha a lánynak természetesen jönnek ki a szájából?? Mondtam neki, hogy gondolkodjon rajta mit szeretne egy fiú hallani. Hát mondott kettő akkora nagy baromságot, hogy azt már nem igaz. Első: "Azt szeretném ha elélveznél kukiiii" és "Ez a legnagyobb kuki ami eddig láttam" Erre csak annyit, hogy elméletileg soha másikat nem látott élőben. De felhozza bennem a kételkedést ezzel, hogy igaz-e. Nem épp tanácsos szerintem ilyet mondani egy fiúnak. Ebből is vita volt, mert mondtam neki, hogy ekkora baromságokat, hogy találhat ki. Erre megint én lettem a hibás, mert ő egy kislány, és neki nem meséltek erről a szülei, és honnan tudhatná. Mindenre ez a válasza amihez hülye, hogy őt nem tanította meg senki, de kit tanítanak meg arra, hogy mit nyögjön szex közben?? Mivel túl hosszú lesz nem írok többet. Még annyit, hogy egyszer szóba kerültek a nyomtatók, és eldicsekedett vele, hogy az övékében milyen rég nem kellett tintapatront cserélni. Megkérdeztem milyen van nekik, erre mondta hogy LÉZERNYOMTATÓ. vége


2011. febr. 17. 20:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%

tény és való, a nők imádnak beszélni. időnként a semmiről is, ill. égbekiáltó baromságokról, csakhogy járjon a szájuk. egyszerűen kényszert éreznek rá, h megosszák a másikkal minden gondolatukat. az még ennél is idegesítőbb, amikor másokat faggatnak folyamat (jaj, mire gondoooolsz?...-.-)

a nőket meg kell hallgatni, hogy ne legyen vita. vagy legalábbis úgy kell tenni, mintha figyelnél az értelmetlen maszlagra. a nők egymásnak osztják a szuper tanácsokat a pasikról, anélkül, h a pasikat megkérdeznék ezek helyénvalóságáról (üss fel egy gagyai nőmagazint. tele van csapnivaló tippekket, kijelentésekkel, vajon mi is jó a férfiaknak. az egyik legviccesebb, h a nő tegyen jégkockát a szájába, mikor a partnere péniszét kényezteti...ha addig a csaj ügyetlenségétől nem ment össze - na, a jégtől összefog. :D) a legszomorúbb, h ezeket a nők elhiszik, mint a barátnőd is tette (történetesen tudom, h ez is 1 gagyiújság tanácsa volt - faggasd szerencsétlen partnered az ágyban).

A férfiak szeretnek sokat beszélni az őket érdeklő témákról. a nők viszont mindig a központban akarnak figyegni. --> beleszólnak a témába, akkor is, ha lövésük nincs hozzá. el akarják érni, h rájuk figyeljenek (ha már órákat pepecseltek a tükör előtt).

Ha egy nő buta, azzal tenné a legjobbat, ha nem akarná okosnak tettetni magát (m úgysem sikerül). A buta nők elviselhetőbb fajtája keres egy hasonló barátnőt, és amíg a férfiak beszélnek a fontos dolgaikról, addig ők a ruhákról/gagyimagazinról stbstb.

a Tapintatos nő kérdez. de csak egyszer. ha látja, h bosszantja a hímet a kérdés, abbahagyja, és csendben marad.

ez a nőtípus ritka.

én ilyen vagyok.

ezért is utál a legtöbb nő.

20/L

2011. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%

szerintem szamócának igaza van! (amugy ugy hivtak a hörcsögöm xD)

és mi van,ha megkér,h mondd meg neki,h mit mondjon szex közben? te ennyire lemaradott vagy,h ezt is magadra veszed? -.- lehet,h csak azert mondta,mert neked akart jot...

a nyomtatos dologra meg annyit mondok,h lehet,h nem ert hozza...

a meditacio fura,de ha ennyire felhuzod magad,nem vagytok egy hullamhosszon..ezert szerintem vagy szakitsatok,,mert itt nyavogsz,h jaj mi legyen. nyugodt percek alatt gondold at,h mit szeretnel a jövödtől? szeretnel ezzel a lannyal eleted vegeig elni? mert ha nem,akk tenyleg csak penzpazarlas(ha azt mondod sokat költöttel ra) és ahogy it irod ezeket,azt veszem ki ebbol,h nagyon nem illetek egymashoz. hozzad valami szolid lany illik szerintem-csak az a gond,h manapsag nagyon ritka a korban hozzad illő olyan lány,aki anniyra visszafogott...de biztyi h azert van :)

2011. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Egy főre 20000FT volt az agykontrol, és mondta nekem, hogy ezután meg tudja gyógyítani az agyával magát is és a családját is. DE mégis minden baja van neki állandóan. Menstruálást se bírja ki sírás nélkül, és gyógyszert nem venne be, mert állítása szerint méreg a gyógyszer.
2011. febr. 17. 20:29
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

Hát öregem, kifogtad. Nem mondom, hogy gáz, mert nem ismerem a leányzót. Van egy hobbija, vagy inkább rögeszméje. Ha ennyire felnyomja ez benned a pumpát, akkor ne azt nézd, hogy mennyi pénzt feccoltál bele.


Szerintem ülj le, gondold át, hogy most mi is a gond valójában? Az, hogy ilyen "rögeszméi" vannak, vagy csak az, hogy mindenben ellentmond. Aztán mondd el neki, ha megérti és akar változtat, ha nem, akkor goto 1. verzió.

2011. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Végülis a pasik még ennél hülyébbek tudnak lenni. Hidd el nekem.

Ha már nem szereted jobb, ha szakítotok, szerintem ő egy kicsit gyerekes lány. Viccből is mondhatta ezt a "kuki" dolgot. Az agykontroll nem hülyeség. Mondjuk én nem kezdenék el meditálni egy nyereményes csokiért:D


Nem illetek egymáshoz. Te hülyének nézed őt, ő nem ért meg téged.


Ami meg anyukádat illeti, ne okoskodj, mert "Armageddon" lesz, csak nem úgy ahogy elgondolod. Ennek a rendszernek vége lesz, ki hogy nevezi(legyen világvége) de nem úgy, ahogy az emberek elképzelik azt.

2011. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Lehet azért nem vagyunk egymásnak valók, mert én szüleim szegények. 14éves koromtól minden nyáron dolgoznom kellett (fagyit árulni), hogy mehessek suliba. Magamnak vettem a könyveket, ruhát meg mindent. Őneki meg kisujját se kellett mozdítania mindent megkap. Én meg azt a pénzt költöttem rá, amit nagy nehezen HÁZRA összegyűjtöttem.
2011. febr. 17. 20:47
 17/26 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus nő a barátnőd. Nincs ott semmi nagyobb gond szerintem.

Ilyenek.

Az , h hajlamos hinni ezekben a hülyeségekben:horoszkóp , agykontroll ,ezotéria stb abban nincs semmi különös. Az se gáz , h nem ért a nyomtatókhoz. Ha pedig neked nem jön be a szex közbeni szövegelés akkor mond azt. Pedig izgató is tud lenni néha, de még véletlenül sem az a szöveg amit ő bírt kihozni a buksijából.

Csak annyit tudok javasolni neked , h ne konfrontálódj vele. Mond el higgadtan a véleményed ha kérdezi de ne alázd, mert dacos lesz. Ha meg tudod nevettetni, mert szerintem az alap , h meg tudd,akkor legközelebb finoman ironizálj a hóbortjaival de csak kicsit karikírozd ki csak annyira , h vegye alapot .Ne űzz gúnyt belőle nagyon mert visszájára fordulhat csak annyira ,h hasson és maga lássa be és hanyagolja ezeket.

Szemből menni észérvekkel nem érdemes mert a nő másképp működik.Jobb agyféltekéjük aktívabb és érzelmi döntéseik vannak , többnyire teljesen mellékes szempontok szerint.

Persze vannak kivételek de olyan is van amikor még keszekuszább és nem csak azért mert ők is szeretnének valamilyenek lenni. Mert semmilyennek lenni a legszörnyűbb dolog.

Rá fogsz jönni , h tudod manipulálni finoman, h elérd nála amit akarsz csak idő , türelem és kis figyelmesség kérdése.Ne helyezd magad ő fölé mert , lázadozni fog ellene .Vagy ha nem akkor is ,csak nem mutatja mert taktikázik.

Amúgy nem muszáj mindenben egyet értsetek ,ha egyébként jó szövetségben(mert szerintem 1 párkapcsolat elsősorban szövetség , de ne mondj ilyet neki mert nem fogja érteni:) vagytok és szeretsz adni neki sokat és ő is ad neked .És most nem csak a szexre és nem is az anyagiakra gondoltam.

Ügyes legyél!;)

2011. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
94%

Nem, nem minden lány ilyen, és szerintem sem illetek össze. Más típusú emberek vagytok. Gondold végig, hogy mennyi a jó és mennyi a rossz a kapcsolatban, és ha több a rossz...akkor nem kell tovább folytatni, ne tartsátok fel egymást. Azért merem ezt mondani, mert nem azt írod, hogy ezek ellenére szereted őt, hanem azt, hogy ha nem költöttél volna rá, már elküldted volna... te jó ég, ez amúgy milyen szöveg? ha nekem ezt mondaná egy srác, biztosan én szakítanék, abban a pillanatban. Mondjuk nem is hagynám, hogy ennyit költsenek rám...

27/L

2011. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, szerintem a tudatalattim akarja hogy dobjon már ki. Idáig kétszer dobtam ki, de mindig visszasírja magát. És bármilyen csúnyát mondok rá mindig azt hiszi.... fogalmam sincs mit hisz :S
2011. febr. 17. 22:57
 20/26 anonim ***** válasza:
85%
Kiegészítés: jókora barom vagy ha a nődre pénzt költesz. Ha ilyen pocsék anyagi helyzetben tetted ezt, akkor meg nem találok rá szavakat.
2011. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!