Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassam meg a barátnöm irracionális gondolkodását, és tegyem stabilabbá a kapcsulatunkat?

Figyelt kérdés

Két éve élek együtt egy lánnyal ( kisebb-nagyobb megszakitásokkal ) , folyamatosan a "szöke herceget" keresi, és meg is találja gyakorlatilag mindenkiben, aki kedves hozzá, ez-az állapot addig tart, amig rá nem ébred, hogy a "bálványa" is ember, és nem az ö álomképe, olyankor lázasan ujra keresni kezdi.

A "hülye vagyok, és dobjam ki, keressek mást" válaszokat nem kérem , tisztában vok vele, hogy az lenne a legcélszerübb, viszont sexben kivételeset tudunk együtt alkotni, és azt a ragaszkodó igazi szerelmet eddig életemben csak egyszer éreztem, ami felém sugárzik, csak annyi a baj, hogy általában pár hétig tart , viszont mindig nálam köt ki.


2011. nov. 22. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"mus musculus, mondtam, hogy az én életem, én irányitom :) "


Ha te irányítanád az életed, fel sem tetted volna a kérdést. A szex szót pedig írd már le sz betűvel! Ha csak a dugás miatt vagy vele és nem érdekel semmi más, akkor mit foglalkozol vele, hogy a szőke herceget keresi? Ő pedig félrekefél az igazi keresése közben. Szerintem tökéletesen megérdemlitek egymást.

2011. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nándi18 ***** válasza:

Nagyon nehéz neked hasznos, vagy JÓ választ adni. A leírt élethelyzet egy nagyon kicsavarodott, és látszólag lehetetlen helyzet. Abból amit írtál viszont kitűnik, talpraesett, érett és értelmes rác vagy.

2 éve vagytok együtt, gondolom mindenféle lehetőséget kipróbáltál már; beszélgetés, egyéb ügyeskedések, hogy veled maradjon, ezért sincs konkrét tanács ami neked jó lehet.

Egy kérdésem van csak, és egy észrevételem.

Te kitartasz mellette, és elfogadod, hiszen jó vele a szex, olyat ad amit más nem adhat, még akkor is, ha csak ideiglenes, és néhány hétig tart. Mi van ha ebbe vagy szerelmes? Hogy mindig csak néhány hétig tart ez, akkor persze minden tökéletes? Ha tovább mennének működőképesen a dolgok, esetleg Te is észrevennéd hogy Ő is "csak" ember. Akkor is tudtok szexben olyan nagyot alkotni?

És azt mondtad megértő, és nyitott vagy ezekben a dolgokban legyen az akár megcsalás. Elmegy, keresi a lovagot, és végül visszatalál hozzád. Legyél akkor Te a lovag, ami csupán annyit tesz, figyelsz Rá és meg sem említesz semmit. Minek is tennéd, hiszen abból amit eddig leírtál kitűnik, elfogadtad. Hát mindent csinálj ugyan úgy, mintha el sem ment volna, hogy tudja, ha el is csatangol, mindig várja valaki "haza", talán éppen egy lovag.

N

2011. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!