Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassam meg a barátnöm irracionális gondolkodását, és tegyem stabilabbá a kapcsulatunkat?

Figyelt kérdés

Két éve élek együtt egy lánnyal ( kisebb-nagyobb megszakitásokkal ) , folyamatosan a "szöke herceget" keresi, és meg is találja gyakorlatilag mindenkiben, aki kedves hozzá, ez-az állapot addig tart, amig rá nem ébred, hogy a "bálványa" is ember, és nem az ö álomképe, olyankor lázasan ujra keresni kezdi.

A "hülye vagyok, és dobjam ki, keressek mást" válaszokat nem kérem , tisztában vok vele, hogy az lenne a legcélszerübb, viszont sexben kivételeset tudunk együtt alkotni, és azt a ragaszkodó igazi szerelmet eddig életemben csak egyszer éreztem, ami felém sugárzik, csak annyi a baj, hogy általában pár hétig tart , viszont mindig nálam köt ki.


2011. nov. 22. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd melletted a herceget várja? Vagy rosszul értem? Te meg csak dugni vagy vele. Szépek vagytok... Keressetek olyat akivel boldogok lesztek...
2011. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy figyelsz vadgesztenye, nem arra kértem tanácsot, hogy hogyan alakitsam az életemet.

A félrekefélés nem igazán zavar, elég laza a felfogásom ezekben a kérdésekben ( de erre se kérek kioktatást ) , és nagyobbrészt valóban a sexért vagyok vele, viszont emiatt eltülteném vele az egész életemet is, még igy is, hogy ennyire zizzent, de idegesitöek a szerelembe esései, el-visszaköltözései.

2011. nov. 22. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
a csaj egy ri*anc. Bocs, de tényleg az. szerintem dobd ki, nem fog megváltozni.
2011. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18:17 A csaj ribanc amikor vele vannak csak a szex miatt... Jó...
2011. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mus musculus ***** válasza:

Te nem vagy komplett, ember. Leszarod, hogy mindig mással csal és hogy a szerelem nemhogy viszonzottnak, de még egyoldalúnak sem nevezhető, mindezek ellenére megtartod a szex miatt. Hadd gratuláljak. Szerinted más nő nem is létezik a Földön, aki jó lenne az ágyban? Ha adnál egy esélyt magatoknak, találnál egy olyat, akinek normális értékrend, racionális mentalitás és nem utolsósorban vonzó küllem társulna a "tudománya" mellé.

Lelőném a poént; a kérdésre a jó Istenke sem fog választ adni neked, mert lehetetlen. Soha nem fog megváltozni, soha. (Még hogy a pasik nem hisznek a teljes átformálódásban...)

2011. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mus musculus, mondtam, hogy az én életem, én irányitom :) , nem fogom részletezni a sexuális életemet, de nem igazán van olyan , amit valamikor valakivel ne csináltam volna már, voltak hosszabb "hagyományos kapcsolataim is, de ez mindet felülmulja, nekem megéri, és mondom mégegyszer érzelmileg is mélyebb, mint a legtöbb "racionális " csaj, és igenis hiszek abban hogy át lehet formálni egy ember személyiségét, pontosan ez a kérdésem, hogy hogyan ?
2011. nov. 22. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Dobd ki! Keress mást!
2011. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mus musculus ***** válasza:
Sehogy b*szki, sehogy. Nehéz megérteni? Az ember jelleme nem változandó. Megteheti, hogy magára erőltet egy bizonyos stílust, de előbb-utóbb kint lesz a foga fehérje. De tudod mit? Ha ennyire a te életed, te irányítod és még a te kérésedre sem szólhat bele senki, oldd meg ezt is egyedül. Hiszen a magánügyed, ránk nem tartozik.
2011. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értékeld azt, amit kapsz (kis jóindulattal barátságot extrákkal), és ne erőltess bele többet.
2011. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rossz kategóriába tettem fel a kérdést, meg az általam elmondott info is kevés, és "csökött tini" kategóriába sorol mindenki, de a kérdésben róla leirtak szószerint értendöek , gyakorlatilag sok esetben tullépi a pszihomókusok által "normásis"-nak tartott kategóriát. Ha kidobom, élete végéig igy fog élni, elöttem is igy élt, én találok vki mást, eddig is találtam, de ahogy kb. negyedszer mondom, vannak olyan kedélyállapotai, amik bármeik eddigi barátnömet elhalványitják, emiatt szeretném megtartani, akár végleg.
2011. nov. 22. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!